Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
24 lvl, od pół roku jestem w pierwszym związku w życiu. Nie uprawiamy seksu. Mam wyrzuty sumienia że oglądam się za dziewczynami na ulicy. Nie zdradzę jej, podobamy się sobie, ale źle się czuję z tym że podobają mi się też inne laski

#zwiazki #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8221ee605297c54a62bbdf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Wesprzyj projekt
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: moja poprzednia kobita nie miała nic przeciwko, że się obejrzę czy skomentuję ładne laski na ulicy. rozumiała, że może mi się ktoś inny podobać i również ona mi mówiła jak szedł facet, który jej się spodobał.
do tego trzeba być dojrzałym i nie być toksycznym, toksyczne laski mają problem jak się obejrzysz za inną bo jest ładnie ubrana czy coś.
@AnonimoweMirkoWyznania: nic z tego już nie będzie.. kobiety potrzebują seksu, więc jeżeli nie chce się z tobą dymać a 0.5roku jesteście razem, to znaczy że ma cię w dupie - krótka piłka. Dla zabawy pewnie cię trzyma wykorzystując twój brak doświadczenia i potrzeby bliskości po to aby się dowartościowywać. Zwłaszcza jak piszesz, że masz wyrzuty sumienia bo podobają ci się inne laski - to jest jakaś toksyczność. Pewnie ona taką sieczkę
toksyczne laski mają problem jak się obejrzysz za inną bo jest ładnie ubrana czy coś.


@sluchaj_synek: kiedyś jestem z różową na mieście jakaś wystawa, milicja i seksowne hostessy przebrane za policjantki w miniówach, moja teraz ex, do mnie czy chce z nimi zdjęcie.. ja że nie.. A ona tak śmiertelnie poważnie.. masz szczęście bo było by to twoje ostatnie.. jeszcze wiele innych przykładów potwierdzających dokładnie to co piszesz ;)