Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Dochodzę do wniosku że wy to jednak jesteście #!$%@? wykopki. Co by rząd nie zrobił to i tak źle i tak nie dobrze. Najlepiej to zdymisjowac każdego i wsadzić ma miejsce Morawieckiego najmądrzejszego wykopka z IQ -300.
Też nie przepadam za starymi babami ale uważam że oni powinni mieć zapewnioną ochronę przed wirusem jak tylko się da zważywszy na śmiertelność w tej grupie wiekowej.
I każdy ma ból dupy że od 10 do 12 nie se kupić sety, bo to ograniczenie wolności. Tu chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa społeczeństwu. I tak powiecie że pewnie są starsi ludzie który mają w to #!$%@? ale nie wszyscy tacy są. Argument że o 12 zrobi się dużo ludzi w sklepach no #!$%@? xD na bezrobociu się żyje co wykopki?
Według was to najlepiej dać umrzeć starym ludziom, #!$%@? hitlery.
Aha i wysoka liczba zachorowań nie jest spowodowana szkołami. Gdyby była to liczba by skoczyła 2 tygodnie po otwarciu a nie 5 tygodni po.
Jakie ty byś wprowadził/a obostrzenia?

#koronawirus
  • 17
@Lidelo: ale gowniaki ze szkol nie rozniosa? Znajda sie tacy co mieszkaja nawet z dziadkami. Ale bait taki 5/10 bo odpisuje.
A ja bym wprowadzil model Chinski ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo lepiej Koreanski ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Tu chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa społeczeństwu. I tak powiecie że pewnie są starsi ludzie który mają w to #!$%@? ale nie wszyscy tacy są.


@Lidelo: NO spoko ze nie wszyscy tacy sa. Ale wszystkim innym sie zabrania po to zeby oni mogli miec sklep dla siebie-i nawet jestem sklonny sie z takim rozwiazaniem zgodzic-pod jednym warunkiem:
Kazda "stara baba" zobaczona POZA TYMI GODZINAMI w sklepie powinna zostac poczestowana kilkoma gramami olowiu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: a ja jestem w stanie zaakceptować to tak jak jest bo nie żyjemy w ustroju totalitarnym i każdy powinien dbać o naród. Myślę że większość seniorów teraz robi rzadziej zakupy, a widząc nowe wyniki mam nadzieję że się dostosuje do wytycznych. Tutaj znowu jest kwestia że my jako młodsze społeczeństwo musimy ucierpieć (czyli dać więcej wolności starszym) żeby ogół miał się lepiej.
@Lidelo: Fajnie ze masz jakiestam idealy. Ja jednak wole jak sa jasne zasady i dobre prawo - obowiazujace wszystkich.
Niech sobie beda te maseczki, niech beda te godziny, niech pozamykaja lasy parki itp. Ale niech to zrobia zgodnie z litera prawa. Od marca mieli 7 miesiecy zeby zmienic ustawe tak zeby noszenie maseczek PRZEZ WSZYSTKICH bylo legalne (w obecnej formie nie jest). I co zrobili? NIC.

Jak przestaniemy sie trzymac prawa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: z ustawami się zgodzę całkowicie. A z to godzinami to idealnie by było gdyby wszyscy starzy ludzie byli odpowiedzialni i mądrzy i chodzili do sklepu tylko w wyznaczonych godzinach ale jest jak jest niestety.
Może i nie chcą być uszczęśliwieni ale musimy im dać możliwość bycia szczęśliwym - czy z tej możliwości skorzystają to już ich wybór.
Może i nie chcą być uszczęśliwieni ale musimy im dać możliwość bycia szczęśliwym


@Lidelo: A moze tak jak nam sie zakazuje tak w ramach rownosci wobec prawa im tez zakazac zakupow w innych godzinach? Oczywiscie w trosce o ich dobro zeby sie nie zarazali jak inni beda robic zakupy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: i to jest dobry pomysł. Wtedy kiedy jest największy młyn zakazać ludziom 60+ robić zakupy. Na pewno by się awanturowali jak to starzy ludzie no ale cóż... Dawaj PW do Morawieckiego. Wirusy go nienawidzą, odkrył szybki sposób [zobacz jak] xD
i to jest dobry pomysł


@Lidelo: Nie chodzi o to czy to jest dobry pomysl czy nie. Ten pomysl sam sie wciska do glowy kazdemu z IQ wyzszym niz ameba.

Bo skoro chcemy chronic (izolowac) starszych przed zarazeniem przez mlodszych to dajemy im godziny w sklepie tylko dla nich (czyli bez tych mlodszych) LOGICZNA KONSEKWENCJA TEGO jest ze skoro chcemy ich chronic (izolowac) to nie moga oni sie pojawic w sklepie