Wpis z mikrobloga

@wojnanadchodzi: Niestety. Ikoniczna postać polskiej muzyki antykomunistycznej. Jego teksty po dziś dzień rozpalają serca młodocianych grajków na letnich, nocnych ogniskach, sprawiając że oczy nie jednej płodnej Julki zaszkliły się od łez. Aaa mury ruuuną - i tak, dalej wiadomo, obława...
Blask narodowego wieszcza, opozycjonisty przyćmiewa jednak cień jego drugiej natury. Kaczmarski oprócz tego że był alkoholikiem, to w przypływach pijackiego szału znęcał się nad córką i żoną. Wiem, to smutne. Człowiek
mocno buczy cały czas


@Gronie: Albo kable niedopięte albo gdzieś wzmacniacz czy inne ustrojstwo jest rozkręcone na pełną moc. Z podobnym efektem spotykałem się jak dwa urządzenia były spięte razem i jedno z nich działało na pełną moc, np tuner tv i telewizor. Jak rozkręcisz tuner na maksa to nawet przyciszenie telewizora nie wyciszy buczenia.
@Koliat: Znam Mireczku. Za dzieciaka grało się jego kawałki na przemian z dżemem czy Kult'em na wyżej wspomnianych przeze mnie ogniskach. Większość z nas przechodził ten okres. Twórczość Kaczmarskiego szanuję, chętnie wracam do wspomnień lat minionych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@puszkapandory: Sny o wielkości srebrne są a kruche; Polak dla siebie bywa niebezpieczny. I cóż, że wyśni odrodzenie Duchem, Kiedy ten duch w nim - zgoła średniowieczny. Niechaj więc łyka oślizgłą ropuchę, Zwłaszcza, że w gębie nader wciąż waleczny, A skoro życie jest snem - niech się we śnie Spełni jak zechce... - nie budząc przedwcześnie!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak żarty na bok, to serio jest taka dobra muza i wgl żeby sie nad tym pałować od paru dekad? #!$%@? ile można


@vendel: tak żarty na bok Mozart to taka dobra muza i wgl żeby sie nad tym pałować od paru wieków? ile #!$%@? można

a odpowiadając na Twoje pytanie, to tak jest to wspaniała i ponadczasowa muzyka.