Wpis z mikrobloga

W odniesieniu do dzisiejszego [wpisu](https://www.wykop.pl/wpis/52666081/mirki-co-sie-#!$%@?-wlasnie-jest-1-38-jestem-meg/)
Czytacie uważnie moje opowieści z piekła wynajmu krótkoterminowego? Jeśli tak to wiecie że przez strop nie wszystko słychać, no chyba że ktoś ma pustkę zamiast mózgu i jego własny głos tam nie dociera, więc nie wie że drze japę. Jako że drą japę dalej, to posłuchałem.
Pani od rana się zawzięła że wczorajszą interwencję omówi z prawnikiem.
No i teraz albo z nim, albo z tą firmą gadała.
Prychnąłem jak opowiadała swoją wersję wydarzeń i cytuję:
"ogólnie było bardzo cicho, a tu przychodzi policja i wali do drzwi" XD XD XD

Teraz okej, może się mylę więc upewnię się.
Zamieszczam filmik jak to u mnie było słychać o 22, do waszej oceny.
I tak, te 4 osoby tak właśnie u mnie słychać. Czy innych turystów tak słychać? Nie.

I podkreślam TAK JEST TERAZ OD WCZORAJ DO TERAZ, PO DWÓCH INTERWENCJACH NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO.

#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju
Jasak - W odniesieniu do dzisiejszego wpisu
Czytacie uważnie moje opowieści z piekła...
  • 6
@Jasak: tam nie ma gdzieś #!$%@? izolacji akustycznej? Ty albo sąsiad nie wkuwaliście rur w ścianę ? Albo nie masz gdzieś blisko kanału wentylacyjnego? Miałem raz jeden pokój w którym tak słyszałem sąsiada, cała reszta mieszkania byłą ok poza jednym miejscem i właśnie przez to się niosło.
@thewickerman88: nie no ja podejrzewam że takiej izolacji tu w ogóle nie ma. Co jest równoznaczne z tym że lokal nie spełnia wymogów budowlanych żeby tu mieszkać, A CO DOPIERO ROBIĆ HOTEL.
Ale też z drugiej strony, normalnych turystów nie słyszę. Domyślam się że rozmawiają (np. w łazience ich słychać typowe mruczenie), ale w pokoju już nie. To co tutaj słychać to pijackie wrzaski cytuję "było bardzo cicho".