Wpis z mikrobloga

Cześć, jestem zmuszony kupić wkrętarkę, co polecacie do sporadycznych prac? Na początku będę skręcał meble kuchenne, no ale później to raczej niezbyt często będę korzystał. Myślałem o czymś lidliwym, który model polecacie?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ewentualnie co z wyrzynarka? Muszę położyć w mieszkaniu panele, myślałem, czy by nie pożyczyć od kogoś, aby nie kupować bo raczej więcej już tego nie użyje..
Dziekowa( ͡º ͜ʖ͡º)

#majsterkowanie #elektronika #remontujzwykopem #wykonczenia #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #dom
  • 34
@BardzoWyimaginowanyNick do skręcania mebli mam pic rel
Lekka ręką się nie męczy kręci konfirmaty jak #!$%@? dobrą do regulowania zawiasów

Mam 2 szt. Kumpel kiedyś pożyczył i całe poddasze profilami i płytami #!$%@?ł bez ładowania xD

Bo i warto mieć coś większego 14.4 lub 18 żeby wiercić albo wkręta większego wkręcić. Za 250 PLN masz fajny zestaw który wystarczy na początek
Pobierz
źródło: comment_1602339195j39rLMZ5A8od9HPmzy4y6D.jpg
no bo może dlatego, że nie czytasz ze zrozumieniem

prosze, pomogę, wytłuszczę:

może wyjść lekko krzywo xD


@PanKracy582: rozwaliles mi system tym stwierdzeniem. Kladles kiedys panele?
Od ktorej strony przycinasz? Bo ja zawsze od tej ktora jest przy scianie - czyli schowana pod listwa przypodlogowa i TOTALNIE WYWALONE ZE WYJDZIE LEKKO KRZYWO

Pro Tip - jak podetniesz panela w miejscu skladania to juz go nie zlozysz.

Serio mnie ubawiles
@PanKracy582: oj widze ze kogos zabolal jakis moj wczesniejszy wpis (chociaz zupelnie nie mam pojecia dlaczego no ale trudno)

Ryju ty moj jak sie kladzie panele to docina sie od strony sciany (no bo sa za dlugie) I CO TO KUTFA ZA ROZNICA czy bedzie prosto czy lekko krzywo JAK I TAK MUSISZ ZOSTAWIC DYLATACJE OD SCIANY zeby panele mogly pracowac?

CO TO ZA ROZNICA Ryjku ty moj?

Jakbys nie zauwazyl
@kwiateusz: Ja też gilotyną. Ale do relatywnie cienkich paneli - bo jak ktoś ma grube i twarde, to może być ciężko. Chucherkiem nie jestem, ale przy niektórych to trzeba trochę siły. Jednak idzie dużo, dużo szybciej I BEZ PYŁU I ŁOMOTU co akurat dla mnie jest ważne.

Brałem tą https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B01JAAODRG/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o04_s00?ie=UTF8&psc=1 jest spoko, ale gdybym kupował drugi raz - to brałbym większą z systemowymi podstawkami pod boki.