Wpis z mikrobloga

@mroz3: Dla mnie brak transparentności to jest tak niepojęta i nieprofesjonalna rzecz, że to się w głowie nie mieści. Co trzeba mieć z głową, żeby pracując w instytucji publicznej próbować ukrywać i tuszować wydatki. Tam wszystko powinno być nieskazitelne. Tym bardziej, że na wszystko są papiery, które tak ochoczo produkują.

Naprawdę stanie się wielka krzywda jak opublikują te dane. Naprawdę wielka.
@mroz3: Zaskakujące, jak ten próżny narcyz o urodzie skorumpowanego prezesa firmy deweloperskiej roztrwonił ogromne poparcie i zaufanie, i to nie tylko ze strony wyborców, ale i stronnictw politycznych, które go poparły w wyborach samorządowych w 2018 roku.

W ciągu dwóch lat wypiął się na ludzi spoza swojego klucza i zrobił sobie dworek zaufanych przydupasów, zasiadł w radach nadzorczych spółek nawet daleko od Wrocławia (xD), szemrane porozumienia z bezpartyjnymi pisowcami, jedzie na
a to nie jest tak, że po prostu na koniec roku zostało im kasy w budżecie to zamiast wykazywać że wyrobili się w mniej to rozdali kasę między pracowników?
Dobrych parę lat temu pracowałem w spółce córce dużej spółki i na koniec roki jak mieliśmy większy niż planowany zysk to szło na premie albo nieplanowane zakupy sprzętu, po to żeby nie odsyłać większej kasy do centrali a zachować na miejscu.
@mroz3: Takie rzeczy powinny być z automatu publiczne na stronach urzędniczych, wspólnej bazie danych z RESTowym API i pięknie po-kategoryzowane.
A nie jakieś średniowieczne proszenie się urzędasa.

Np. nagroda mogłaby być przyznawana wyłącznie na podstawie obecnych w takiej bazie zapisów. Dzięki temu automatycznie każdy by miał w to wgląd, bo nie szło by jej pominąć.
@mroz3: to ze wałki są statutowym elementem urzedu prezydenta w duzym miescie to wszyscy wiemy. Ale co Ci #!$%@? debile maja z tymi nagrodami to ja tego nigdy nie zrozumiem. Pół biedy jak faktycznie sie trafi jakiś prezydent który ma sens i robi coś z sensem. Jakoś człowiek widząc zmiany na lepsze przełknie te ich premie. Ale Sutryk ? Którwa sam poprowadze w mediach społecznościowych jego antykampanie.