Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuję w komisie. Parę dni temu przynieśli mi takie lampy zelmera pewnie wiecie o co chodzi. Nie chciałem tego brać, ale kiero mówi że na tym dobry hajs jest no to okej. Wypłaciłem im około połowy wartości ustalonej na portalach aukcyjnych no i wystawiłem na sprzedaż. O dziwo, dosłownie dzień / dwa i towar się sprzedał z fajnym zarobkiem ale nie o tym jest ten wpis. Gość który go odbierał (mocno starszy pan w towarzystwie wnuczki) twierdził, że on od lat używa tych lamp na przeziębienie i rózne inne cholerstwa i super to działa. Dzień / dwa no max trzy i po sprawie. Ja tam w to nie wierzę za bardzo, wnuczka sądząc po jej minie jeszcze mniej ale gość wydał gruby hajs więc widać nie miała nic do gadania. No i on kupił tą ode mnie, bo to nowszy model i są tam jeszcze te różne kolory nakładek będąc święcie przekonanym, że to na wszystko pomaga i na koronawirusa też pewnie da radę. No #!$%@?.
Jak to jest z tymi lampami? Mocny przekręt czy cudowny sprzęt?
#pytanie #takbylo #koronawirus #comyslicie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f809af6605297c54a62b9ef
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 4