Wpis z mikrobloga

@newton82: Polska flaga w awatarze. Perfumy tylko z aromatem Bóg Honor Ojczyzna. @CZADowski zraniles jego polskie uczucia. Papież podobno psikał się Encre Noire kiedy podpisywał papiery ratujące pedofilów z USA i Irlandii ratując im tyłki sprowadzając ich do Watykanu. Encre Noire Sport używał, kiedy na gwałt beatyfikował oszustkę Matkę Teresę, likwidując przy tym posadę adwokata diabła, bo było za dużo dowodów na grzeszność tej mateczki. Zaś Encre Noire A L'Extreme używał
@gzegzolka jaka dogłębna analiza mojej osobowości. Polska flaga w awatarze to rozumiem znak rozpoznawczy, że normalny nie jestem? Myślałem, że chociaż na tym tagu będzie zadowalający poziom kultury... Nie śmieszy to nie śmieszy.
@gzegzolka wszem i wobec wyśmiewasz pewne wartości, przypisujesz mi obronę pedofilów bo mi się mem z EN nie podoba, ironizujesz, wołasz jakiegoś typa hehe zobacz jaki idiota, i na podstawie barw narodowych już widzisz we mnie szowinistę. I teraz mi piszesz żebym schował ego. Pisałem gdzieś: roast me?