Wpis z mikrobloga

  • 1146
Rząd: zabrania srać pod drzewem.

Polacy:

- sranie pod drzewem to moje hobby, bez tego zwariuję

- ale pod jakim liściastym, iglastym?

- tylko w dzień? w nocy chyba można

- leszczyna to krzew? można pod nim srać?

- a jak wysram się pod drzewem wychylając dupę z samochodu to będzie ok?

- toż to spisek leśników i Watykanu

- młodym zabraniają srać pod drzewem, a starzy sobie chodzą do Biedronki

- to nawet Hitler tego nie zabraniał w czasie wojny

- dajcie spokój, nie postawią policjanta pod każdym drzewem, będziemy srać pod drzewem jak zawsze

- zabronienie srania pod drzewem bez wprowadzenia stanu wojennego to złamanie konstytucji i RODO

- gdyby nie 500+ i 13 emerytura to każdy mógłby srać gdzie chce

- no zabronili srać, ale za Platformy to i szczekać by zabronili
#koronawirus #polska #takaprawda
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niezdiagnozowany w istocie, jeśli ktos jest na tyle lekkomyslny i egoistyczny mógłby się takim artykułem podeprzeć, chociaż jak sądzę ilu prawników tyle opinii, sam nie jestem, więc nie wiem jak się na to zapatrują takowi.
Jak rozumiem, gdyby była to ustawa a nie rozporządzenie to byś się zastosowal? I podburzasz siebie i innych dla zasady? Nie masz za grosz zdrowego rozsądku?
  • Odpowiedz
@Niewiemja: od 5 lat w Polsce lamana jest bezwstydnje Konstytucja i prawo najpierw zaczelo PO i teraz konczy to PiS, nie publikuja orzeczen TK, upolitycznili prokurature oraz TK i teraz to samo probuja zrobic z sądami. Ale to nie koniec przepychaja prawo kolanem, nie zroganizowali wyborow, bo Kaczynski i Gowin o tym zdecydowali, wladza ogranicza Twoje prawa niezgodnie z Konstytucja i Ty uwazasz ze wszystkk dobrze, nie rozrozniajac swobodnego zalozenia
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany to, że rząd miota się jak dziecko we mgle to zupelnie inna sprawa. Sytuacja staje się coraz gorsza a pomyslu nie ma, pieniądze przehulane.
Ale walczyć z maseczkami nie masz powodu bo jest to czynnik zmniejszający transmisję czy Ci się to podoba czy nie więc lepiej dla nas wszystkich aby każdy nosil skoro to jedyne na co stać tęgie umysly rządowe.
  • Odpowiedz
d 5 lat w Polsce lamana jest bezwstydnje Konstytucja i prawo najpierw zaczelo PO i teraz konczy to PiS


@niezdiagnozowany: Ale czy to jest dzbanie powód do tego żeby roznosić choróbsko? Może walcz z tym #!$%@? na inne sposoby niż zagrażanie zwykłym ludziom. Moge Ci zagwarantować że w ten sposób tego nie zmienisz. Twoja wolność kończy sie tam gdzie zaczyna sie wolność innych, jeśli tego nie rozumiesz to mam nadzieje
  • Odpowiedz
dlaczego mnie wyzywasz?


@niezdiagnozowany: Bo jesteś dzbanem który z egoistycznych pobudek zagraża współobywatelom i zasłania w sie w tych działaniach jakąś niby walką z rządem.

Zapytam Cie inaczej. Gdyby nie było tych nakazów nosiłbyś tą maseczke?
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Ale o czym Ty chcesz dyskutować? O tym że ten nakaz łamie prawo? Nic mnie to mój drogi kolego nie obchodzi w momencie kiedy jest zgodny z logiką a jego nieprzestrzeganie zagraża ludziom. Co więcej jestem nawet za tym żeby was pałowali, mogą też bezprawnie. Walcz sobie z bezprawnością i machlojkami rządu na inne sposoby niż zagrażając ludziom, to wszystko
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Taki poziom Twój, umiesz sobie napisać xDDDDDD ale żeby włączyć logike to już problem. Otóż tak, jeśli Twoja wolność ma polegać na roznoszeniu chorób to jak najbardziej trzeba Ci ją odebrać
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Szury z drugiej strony zachowują sie jak? Wymagają nieroznoszenia choroby? xD Faktycznie, to szuryzm wielki xD Gdybyś był operowany i na sale wbił sobie lekarz bez maski i rękawiczek z nieumytymi łapami też śpiewałbyś tak samo jak teraz? Ma do tego przecież prawo, nie możesz mu tego nakazać :D Mam nadzieje że byś mu wtedy przyklasnął i pogratulował odwagi to walki z represyjnym systemem :D Wy jesteście po prostu
  • Odpowiedz