Wpis z mikrobloga

@BigosiarzMordo: różnica jest taka że pieniądze to dobra materialne, a życia nie da się kupić. Tym się różnimy. Jak ktoś nie umie w życiu nic robić pożytecznego, tylko siedzi w gówno pracy to jego sprawa. Nic mi do tego, bo nie dbając o siebie w temacie zawodowym, nie zagraża życiu innych osób, tak jak w przypadku braku zasłaniania ust i nosa
Maseczki i cyrk z dezynfekcja to cios w branże m.in lotnicza, turystyczna, handlowa gdzie ruch spada o co najmniej 20%

@BigosiarzMordo: czekaj, bo nie rozumiem XD w jaki sposób maseczki czy dezynfekcja to cios w te branże? rozumiem lockdown, ban na podróżowanie, ograniczona ilość ludzi w restauracjach/sklepach, ale maseczki i dezynfekcja? nie widzę korelacji
@quercy ja nie wiem, politykiem nie jestem na szczęście, zeby o tym decydować. masz 70 lat, czujesz sie mlodo, potrzebujesz ruchu i powietrza, a rzad skazuje cie na areszt domowy na miesiące. brzmi drastycznie.
@waro: to ja ci powiem ciekawostkę - istnienie osób robiących zawsze na opak, jest ewolucyjnie sluszną strategią. I ewoulcyjnie słusznym jest że są marginesem xD