Wpis z mikrobloga

@dingo2323: swoją drogą, śmieszą mnie te teksty "mam zaświadczenie lekarskie", można sobie nim dupę wytrzeć, ustawa (nie rozporządzenie), mówi co innego i mandaty są już 100% legalne. Chronią tylko zaświadczenia o pewnych rodzajach niepełnosprawności :)
@dingo2323: Mam. Ale przynajmniej musieli udawac, ze cos robia zeby chronic finanse publiczne przed rotrwonieniem. Teraz maja jasno napisane: kto popelnia niegospodarnosc, przestepstwo w imie przeciwdzialania plandemii, ten jest bezkarny.

Dlatego nikt nie sciga bylego ministra zdrowia za kupno respitratorow, nikt nie sciga nikogo za fabryke widmo, ktora miala produkowac maseczki. Walow jest wiecej.
@hyhy: wybitny specjalista, taki zmeczony gdyby nie on nie przechodzilibysmy tego co jest teraz bo k*rwa polowa populacji mialaby to juz za soba!!
ludzie, którzy konstytucji nie mieli w rękach powołują się na nią. Cała ta akcja jak dla mnie śmieszna jest. Zamiast walczyć z rządem jak była okazja tak teraz buntownicy wielcy się robią bo maska wolność ogranicza


@dingo2323: Trafiłeś w sedno. Dojeżdżają nas w majestacie bezprawia od jakichś 4 lat, a tu nagle przebudzenie w narodzie. I to w jakiej sprawie. Podsłuchiwanie bez nakazu sądu nie przeszkadzało, wykorzystywanie owoców zatrutego drzewa w