Wpis z mikrobloga

Ehhh, to byli faceci...
Ile było meczy, gdzie wyciskali ostatnie krople potu, żeby tylko doskoczyć, odebrać, dogonić, sfaulować, wjechać wślizgiem, rzucić się szczupakiem , takimi detalami wygrać, utrzymać wynik. Nie to co jakieś pogby, shawy, maguiry, czy inne bissaki wolące rozkładać rączki i oglądać się na sędziego jak im przeciwnik mocniej wejdzie i ruszy z kontrą, wolące siedzieć na dołku w Grecji i dupczyć w Dubaju zamiast rzetelnie przygotowywać się do niesamowicie intensywnego sezonu.

Chociaż nie powiem, ostro kisłem na tym pierwszym meczu z Evertonem, gdzie #!$%@?ł ich czupryniarz Fellaini, a kupiony za kupę siana van Persie grał gówno xDDD

Swoją drogą, piękne trykoty, wg mojego gustu najładniejsze jakie były, wielu się nie podobały, bo "cerata", ale ja się na prawdę jarałem w tej kratce. Moje top3 to właśnie:

1. Cerata 12/13
2. Nitkowe z tego sezonu 20/21
3. Ikoniczne z AIG z 07/08

#united
Pobierz MarteenVaanThomm - Ehhh, to byli faceci... 
Ile było meczy, gdzie wyciskali ostatnie...
źródło: comment_1602106126m9tCbecIPUbdBLr9YoB5Hu.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mateuszek7: nie, w finale z Barceloną grali w sezonach 08/09 i 10/11. W sezonie 12/13 skąd pochodzą te stroje odpadli z Realem w 1/8 po kuriozalnej czerwonej dla Naniego
@Pucha12: Umówmy sie z Realem nie mieli szans, w tamtych latach Real był pchany za uszy przez sędziów. No a teraz United to średniak pokroju Tottenhamu a nawet niż bo totki graja w lm regularnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mateuszek7: no w przeciągu ostatnich 5 sezonów tottki zagrały 4 razy, United 3 więc nie ma aż takiej różnicy, zobaczymy jak to będzie wyglądało z tymi nowymi zawodnikami, bo zdecydowanie mają gdzie się wykazać.
Co do szansy z Realem to zdecydowanie je mieli, tylko niestety ta czerwona kartka wszystko popsuła i finalnie przegrali jedną bramką
@Mateuszek7: ja porównuję epoki piłkarskie united, a nie emerytowanych zawodników jeden do jednego z obecnym składem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kalypsoo: jeśli mówisz o tych z następnego sezonu 13/14 to one były takie lekko połyskujące i bez żadnej tekstury, nie podobało mi się to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kapue: zarówno do bissaki jak i do pomysłodawcy tego transferu mam duże zastrzeżenia