Wpis z mikrobloga

@boguchstein: uscislajac wyjście z bycia kretynem w sensie pokonania swojej głupoty no i przestaniem być nienawistnym bucem. Jeżeli nie zdecydujesz się zrobić tego kroku niestety zostaniesz takim marnym trolem chyba do końca życia - dla którego jeszcze tracę czas z czystej sympatii.
@boguchstein: ja nie myślę że jestem nieomylny - co więcej to ja wiem bardzo dużo na temat większości religii w przeciwieństwie do ciebie bo próbujesz trollowac nie mając o niczym pojęcia - ani o katolicyzmie ani o islamie ani o odłamach protestantyzmu. Ja w przeciwienstwie do ciebie nie dość że wiem jaka jest moja religia to mam troche znajomych hindusów muzułmanów oraz buddystów co prawda ci ostatni tylko ze szkoły karma
@ArpeggiaVibration: Boli cię w środku, bo wiesz, że wierzy w bajeczki szamanów tylko dlatego, że się tu urodziłeś. Trochę kilometrów na wschód i byś łykał bajki popa. A trochę na południe i byś łykał bajki o mahomecie.
Mówisz o hindusach, ale traktujesz pewnie ich wierzenia po macoszemu, bo wiesz lepiej, że twoja bajka jest bardziej prawdziwa(gdyby nie była, to byś wierzył w ich bajki przecież). 1000 denominacji samego chrześcijaństwa, ale twój
@boguchstein: to ty twierdzisz że wiesz to o mnie :)

To co ja o sobie wiem i o wszystkim innym to ja wiem sam :)

Ty natomiast próbujesz coś udowodnić i sam nie wiesz co :) no bo niby o co ci chodzi - moze teraz jesteś Hindusem?

No ale jak ci to poprawi humor bo lubisz jak kogoś costam boli to niech będzie że wszystkich boli :)

I ty wciskasz
@jaroty: też katolicy:

Do Kościoła należą ponadto: 33 szpitale, 244 ambulatoria, 267 domów starców i opieki, 538 sierocińców, 1820 poradni rodzinnych, 1462 wychowawcze ośrodki specjalne oraz 287 innych instytucji charytatywnych lub wychowawczych.