Wpis z mikrobloga

nienawidze tego pytania bo nigdy nie wiem czy mam odpowiedzieć "hej, dobrze/#!$%@?" co nic nie wnosi czy od razu lecieć z prywatą "hej, a właśnie wracam z zajęć a potem mam dentyste"


@LadyMartini: Otóż to. Co prawda nie mam tindera, ale zdarza się, że jakiś dalszy znajomy zadaje mi to pytanie, odpowiadam "dobrze" i jest cisza. Bo druga opcja to właśnie odpowiedź typu "byłam tam i tam, gadałam z tym i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@youknowthisxd: Nie, chodzi o to, że dla Ciebie mogę być nieatrakcyjna a dla kogoś mogę być atrakcyjna. W dodatku Ty możesz mieć skale osobistą, a tymbardziej wykopowa jest mocno odrealniona. Ja swoją atrakcyjność oceniam na podstawie jak atrakcyjnym facetom się podobam i nigdy nie było z tym problemu.
Ja swoją atrakcyjność oceniam na podstawie jak atrakcyjnym facetom się podobam i nigdy nie było z tym problemu.


@LadyMartini: Pytanie czy Ci faceci chcieli czegoś więcej czy zależało im głównie na seksie?
@PeterFile: ja jestem atrakcyjna :)


@LadyMartini: zawsze mnie zastanawia co takie osoby maja w głowie ze potrafią w 100% powiedzieć o sobie że sa atrakcyjne/mądre/jakiekolwiek.
To sa cechy które oceniają osoby inne niż ty sama, wszystko inne trąca narcyzmem albo śmiechem przez łzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Canova: No na podstawie tego jak mnie odbierają inne osoby. Szczególnie te, które mi się podobają. Bo co mi po aprobacie wykopków?
Ja się sobie podobam, akceptuje się, dobrze o sobie myślę - spróbuj, polecam
To już zależy od podejścia tych osób i wątpie, że ma coś wspólnego z atrakcyjnością


@LadyMartini: Seks, a atrakcyjność są jak najbardziej ze sobą powiązane. Rzecz tkwi w tym, że facetowi do przelotnego kontaktu seksualnego z kobietą wystarczy, żeby NIE była paskudna. Więc radze nie opierać swojej atrakcyjności na tym ilu facetów do Ciebie pisze
@volti wyobraź sobie, że dostajesz codziennie 50 wiadomości o treści "Hej co tam" i 5 wiadomości, które jakkolwiek nawiązują do twojego profilu i można ciekawiej odpowiedzieć. Na które wolalbys odpisać? ¯\(ツ)/¯


Ogólnie to na tinderze średnio się liczy treść wiadomości, a bardziej wygląd osoby która ją napisała XD
@twerithc: Ano ja kiedyś zacząłem rozmowę typowo chamskim tekstem na podryw, i byłem z laską pół roku. Nie ma sensu silić się na super teksty, bo jeśli nie zaskoczy z czymś prostym, to szansa że poleci na twą elokwencję czy coś są niewielkie, i kruche.
@Patol0g: jak w trakcie rozmowy się lapniecie charakterami to potem z górki. Potem wystarczy poczekać do następnego dnia, czy napiszę dzień dobry. Jeżeli tak zrobi, to już jest bardzo dobrze i idzie w tymże kierunku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Patol0g: ja kiedyś zrobiłam eksperyment i faceci na Cześć, chciałabym Cie poznać nie odpowiadali a na "ruchasz się czy jesteś #!$%@?" już tak. Jeden mi nawet napisał, że ma laskę ale chętnie wysłucha co bym mu zrobiła ( _)