Wpis z mikrobloga

@PeterFile: ja jestem atrakcyjna :)


@LadyMartini: zawsze mnie zastanawia co takie osoby maja w głowie ze potrafią w 100% powiedzieć o sobie że sa atrakcyjne/mądre/jakiekolwiek.
To sa cechy które oceniają osoby inne niż ty sama, wszystko inne trąca narcyzmem albo śmiechem przez łzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Canova: No na podstawie tego jak mnie odbierają inne osoby. Szczególnie te, które mi się podobają. Bo co mi po aprobacie wykopków?
Ja się sobie podobam, akceptuje się, dobrze o sobie myślę - spróbuj, polecam
To już zależy od podejścia tych osób i wątpie, że ma coś wspólnego z atrakcyjnością


@LadyMartini: Seks, a atrakcyjność są jak najbardziej ze sobą powiązane. Rzecz tkwi w tym, że facetowi do przelotnego kontaktu seksualnego z kobietą wystarczy, żeby NIE była paskudna. Więc radze nie opierać swojej atrakcyjności na tym ilu facetów do Ciebie pisze
@volti wyobraź sobie, że dostajesz codziennie 50 wiadomości o treści "Hej co tam" i 5 wiadomości, które jakkolwiek nawiązują do twojego profilu i można ciekawiej odpowiedzieć. Na które wolalbys odpisać? ¯\(ツ)/¯


Ogólnie to na tinderze średnio się liczy treść wiadomości, a bardziej wygląd osoby która ją napisała XD