Wpis z mikrobloga

UWAGA!!!

"Jak zauważa Chata Wuja Freda, na audioteka.pl jest specjalna, Polconowa promocja. Zamawiając dowolną z tych audioksiążek (możecie wszystkie!): "Achaja Tom 1", "Pan Lodowego Ogrodu" (wszystkie cztery tomy!), "Opowieści o Pilocie Pirxie", "Gra Endera" i wpisując hasło PolconWawa - dostajecie je za darmo!

Podziękowania dla Łukasza, który zauważył, że wszystkie tomy PLO są w promocji, a także, że można wrzucić za jednym zamachem te siedem audiobooków do koszyka, a kod zadziała na każdy z nich!"

Audiobooki warte ok 200zł za darmo :)

#kindle #ebook #audiobook #ksiazki #czytajzwykopem #sluchajzwykopem
  • 56
  • Odpowiedz
@Xatoos: Z tego co przeczytałem na fanpage polconu kod miał działać na jedną książkę z 4, było do wybrania Pan Lodowego Ogrodu t.1, Achaja, Pirx lub Gra Endera. Ktoś z IT będzie miał #!$%@?
  • Odpowiedz
Jeżeli Polcon zapłacił audiotece za tą promocję, to wyszli na tym super :) Bo jeżeli to błąd, to nie oni go popełnili, ale oni na tym teraz korzystają :)
  • Odpowiedz
@noisy: Hmm, usunąłem wszystko poza "Grą Endera" i Pirxem, użyłem kod i obniżyło cenę do zera :D Dodałem Pana Lodowego Ogrodu (wszystkie 4) - ceny zrobiły się normalne, ale po dodaniu kodu ponownie napisało "kod został użyty" i obniżyło wszystkie ceny do zera :D Czyli jak widać, trzeba kombinować.
  • Odpowiedz
@noisy: Dzięki za info!

Miałem problemy z dodaniem pozostałych części "Pan Lodowego Ogrodu", ale spróbowałem jeszcze "ten ostatni raz" i się udało! :)
  • Odpowiedz