Wpis z mikrobloga

Masakra, odechciewa sie grac po takim zestawieniu xD

3 ostanie gry to nie tylko nooby adc (ja gram Ezreal supp i Ryze supp) ale tez trolle w opór xD

ostatnia, typ skonczyl 0/17/1 i tylko latal oddawac kille

przedostatnia, typ ze swoimi premadami zrobil #!$%@? invade lvl 1. Splakal sie i powiedzial ze jest supportem a ja sie nie zgodzilem (mialem juz item dla supka i nie chce grac adc tylko supkiem) to strollowal gre. Top i mid polecieli 0/10. Tylko ja z junglerem (który byl w premade ale zgodnie ze mna nazwal reszte noobami, nawet typkow od niego) walczylismy do konca.

przed przedostania, nie wiem dlaczego ale typ grał jak totalny troll. Przez pierwsze minuty gralem bardzo mocno wokoł naszej jungli (odbijałem 3 invade, walczylem o smoki, a typ sie i tak zesral i pozniej okolo 20 min wyszedl z gry)

#leagueoflegends
NewBlueSky - Masakra, odechciewa sie grac po takim zestawieniu xD 

3 ostanie gry t...

źródło: comment_1602013302BeJDQygu18DE912BIdVB7r.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
mam #!$%@? w wygrane. Po prostu chodzi o to ze te gry sa tak #!$%@? ze sie nie chce grac. Ja nie placze ze przegrywam.


Po prostu te gry sa tragiczne i odbieraja chec do kontynuowania gry.

@NewBlueSky: to nie graj bo tylko ludzi #!$%@?, jakbym mial eza na supporcie to tez bym trollowal
  • Odpowiedz
@wintour: trolujesz tylko siebie. Mi sie takim ezem gra calkiem spoko tylko moglbym po 15-20 minucie miec 100% ff bo wtedy musze juz grac 1v5. A mi to juz wisi, bo jakbym chcial 1v5 to byl gral tym Vladem na midzie czy topie czy innym carry.
  • Odpowiedz