Wpis z mikrobloga

Masakra, odechciewa sie grac po takim zestawieniu xD

3 ostanie gry to nie tylko nooby adc (ja gram Ezreal supp i Ryze supp) ale tez trolle w opór xD

ostatnia, typ skonczyl 0/17/1 i tylko latal oddawac kille

przedostatnia, typ ze swoimi premadami zrobil #!$%@? invade lvl 1. Splakal sie i powiedzial ze jest supportem a ja sie nie zgodzilem (mialem juz item dla supka i nie chce grac adc tylko supkiem) to strollowal gre. Top i mid polecieli 0/10. Tylko ja z junglerem (który byl w premade ale zgodnie ze mna nazwal reszte noobami, nawet typkow od niego) walczylismy do konca.

przed przedostania, nie wiem dlaczego ale typ grał jak totalny troll. Przez pierwsze minuty gralem bardzo mocno wokoł naszej jungli (odbijałem 3 invade, walczylem o smoki, a typ sie i tak zesral i pozniej okolo 20 min wyszedl z gry)

#leagueoflegends
NewBlueSky - Masakra, odechciewa sie grac po takim zestawieniu xD 

3 ostanie gry t...

źródło: comment_1602013302BeJDQygu18DE912BIdVB7r.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Bubr_Zabujca: @Elec: o to ze jestem gotowy na #!$%@? gry, gram offensywnymi supportami (we wszystkich grach byłem lepszy niz oboje adc xD nawet bez golda ale to nie jest wyzwanie bo te nooby nigdy nie dojda do 8 lub 9 cs na min)

a i tak gry sa tak #!$%@? ze sie odechciewa zupelnie grac
  • Odpowiedz
@yunglolins: jak zwykly troll jak bez problemu moge wycarrowac tych noobow, jedyny problem jest jak trafie na nefeedowanego tanka z topa 10/0, wtedy nie wycarruje 1v5 gierki (stad te przegrane srodkowe gry) ale to nic nie zmienia. A tutaj zaden inny support nic nie zmieni bo oni sa tak #!$%@?.

Zaden z adc (przeciwnik/moj) nie gral na normalnym poziomie, kazdy reprezentowal noobostwo.
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: to nie kwestia topa tylko nooba który jest u mnie.

A ja jestem zmuszony do robienia 1v5 nwaet jak gram supkiem xD w tej srodkowej grze to akurat byl jungler + Lux z 23 killami xD w pewnym momencie nie dałem rady rozwalalć ich obu w walce 1 vs 5 i bylo po grze.

w normalnej grze pewnie to prawda ze top zasysa
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Jakbyś był taki mocny to byś kerował, a nie użalał się na vikop.ru.

Prawda jest taka, że to są troll picki. Enemy bot lane zrobi all-in i jedyne co zrobisz tym ezrealem to arcane shift do tyłu
  • Odpowiedz
@sieeeeema_: po co skoro grajac supkiem jestem lepszy od obu adc? nawet jesli nie zbieram minionków.

Jak siadze tak ze adc nie bedzie trollem to team ma jednego carry wiecej. A jakbym chcial 1v9 pewne co gre to bym gral Vladem np na midzie lub topie.
  • Odpowiedz
@yunglolins: mam #!$%@? w wygrane. Po prostu chodzi o to ze te gry sa tak #!$%@? ze sie nie chce grac. Ja nie placze ze przegrywam.

Po prostu te gry sa tragiczne i odbieraja chec do kontynuowania gry.
  • Odpowiedz
  • 1
@NewBlueSky bierzesz hyper-scaling bohaterów na sup, który nie dostaje golda. To dość INTeresująca taktyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z Twojego gadania też nie wygląda jakbyś "bezproblemowo carrował" :)
  • Odpowiedz
@Yahoo_: bo musze robic 1v5. Ogólnie wczesniej próbowałem grać Vladem i od kiedy ustaliłem dobre runki i summonery to mam 100% winów na Vladzie supku na 4 lub 5 gier xD

@sieeeeema_: oczywiscie ze ma, ja robie taka presje, stawiam swietne wardy ze linia to bajka. Jedyne co to te nooby nie potrafia wykorzystac okienek np jak Thresh zmarnuje hooka i mozemy zoonowac to oni stoja w miejscu.
  • Odpowiedz
  • 4
@NewBlueSky jak jesteś taki dobry to weź hiper-scaling na solo linie i wycarruj grę 1v5. A nie idziesz na sup, masz w #!$%@? mniej złota i jeszcze na dzień dobry titlujesz swojego adc pickując bohatera, który nie oferuje mu żadnej ochrony :)
  • Odpowiedz