Wpis z mikrobloga

@Dziarskiluj: zastanawiam się czy to bardziej ta słynna lewicowa empatia, bo kto normalny cieszy się z czyjegoś rozwodu, czy może raczej ta słynna lewicowa logika która zdrowe heteroseksualne libido nazywa zboczeniem niczym dewoty o ironio jednym głosem z co bardziej pruderyjnymi księżmi.
  • Odpowiedz
zastanawiam się czy to bardziej ta słynna lewicowa empatia, bo kto normalny cieszy się z czyjegoś rozwodu


@genesis2303: ja się na przykład cieszę, że ktoś już nie musi siedzieć 24/7 z sośnierzem, między innymi dlatego, że jestem empatyczny

czy może raczej ta słynna lewicowa logika która zdrowe heteroseksualne libido nazywa zboczeniem


@genesis2303: nie spotkałem się, no chyba, że gwizdy na ulicy i foty z przyczajki na wiadomo jakim
  • Odpowiedz
ja się na przykład cieszę, że ktoś już nie musi siedzieć 24/7 z sośnierzem, między innymi dlatego, że jestem empatyczny


@hehexdlollmao: a ja się na przykład smucę, że przez czyjąś niedojrzałość emocjonalną dziecko musiało przeżyć rozwód, to pewnie dlatego, że żadnej empatii nie mam.

nie spotkałem się, no chyba, że gwizdy na ulicy i foty z przyczajki na wiadomo jakim tagu to zdrowe libido xD


Idąc twoim tokiem myślenia możesz
  • Odpowiedz
a ja się na przykład smucę, że przez czyjąś niedojrzałość emocjonalną dziecko musiało przeżyć rozwód


@genesis2303: ja też, #!$%@? nataliści stworzyli nową świadomą istotę i nie ponieśli za to żadnych konsekwencji

Idąc twoim tokiem
  • Odpowiedz
#!$%@? nataliści stworzyli nową świadomą istotę i nie ponieśli za to żadnych konsekwencji

@hehexdlollmao:

ja też, #!$%@? nataliści stworzyli nową świadomą istotę i nie ponieśli za to żadnych konsekwencji


Przez chwilę chciałem się spytać - a jakie konsekwencje ponieśli twoi rodzice, ale w zasadzie to już poprzednim komentarzem rozwiałeś moje wątpliwości.
  • Odpowiedz
@Dziarskiluj Też mi się tak wydaje, miała jakiś powód że zostawiła bogatego i pochodzącego z wpływowej rodziny faceta, a jego "kucowe" zachowania mogło ją do tego nakłonić. Aczkolwiek z Sośnierza można się nabijać z innych powodów niż to że żonę odbił mu Mokebe.
  • Odpowiedz