Wpis z mikrobloga

  • 353
Widziałeś już wszystko?
To się trzymaj:
Titan Audio zaprezentował niedawno moduł rozszerzeń do kabli zasilających, który wytwarza POLE SIŁOWE wokół kabla. Tak, pole siłowe. Niewidzialne. Jak w Star Wars.
Mało? No to teraz pa:
Producent deklaruje, że pole siłowe powstaje na skutek tłumienia wibracji. Nie wiemy czego, bo przecież magiczny moduł Titan Audio trzeba podłączyć do kabla. Jeśli ma więc tłumić wibracje powstające w tym module, to tak jakby montować drzwi antywłamaniowe w domu bez jednej ściany. A jeśli ma tłumić wibracje kabla, no też szkoda strzępić ryja.
Jeszcze mało?
To pole siłowe ma tłumić zakłócenia elektromagnetyczne.
Czyli tak - pasywne urządzenie które eliminuje wibracje, wytwarzając przy tym pole siłowe (elektromagnetyczne?), które eliminuje zakłócenia elektromagnetyczne.
Nadążasz?
Nie? Ja też nie. A oni to sprzedają.
Co prawda za marne 250 funtów brytyjskich, ale zawsze. Za taką technologię, która jest warta nobla w trzech kategoriach, to jak w ryj napluć.
A na dodatek możesz powiedzieć żonie, że to filtr do akwarium.

(nie wiadomo, czy poszerza scenę, producent tylko pisze o polepszeniu ogólnych osiągów systemu audio)

#audiovoodoo #tonskladowy
Roszp - Widziałeś już wszystko?
To się trzymaj:
Titan Audio zaprezentował niedawno mo...

źródło: comment_16019636176tUC28GPx8wWDQXUhdljSo.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Roszp: Tym bardziej się zastanawiam, jakim cudem to się opłaca. Nawet mimo marży. Testy jak testy, to się zwykle opiera o autorytety czy branżowe magazyny, a to przecież nie jest za darmo.
  • Odpowiedz
Titan Audio zaprezentował niedawno moduł rozszerzeń do kabli zasilających, który wytwarza POLE SIŁOWE wokół kabla. Tak, pole siłowe. Niewidzialne. Jak w Star Wars.

@Roszp: W sensie pole magnetyczne? Wokół przewodu, w którym płynie prąd? Nie może być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jamtojest: myślę, że sporo idzie na zasadzie szeptanki po forach, grupach i innych zlotach.
Sporo wyciągniesz na duperelach w stylu bezpieczniki i kable - na bezpiecznikach marża wynosi nawet kilka tysięcy procent. Jeśli chodzi o kable, mnóstwo to konfekcja + marketing a klienci rzadko poprzestają na jednym zestawie.
  • Odpowiedz
@Roszp: Tak tak, no właśnie o tym pisałem. Kable, gniazdka, bezpieczniki - to się pewnie jakoś tam sprzedaje. Przynajmniej ja to tak czuję, jak bym już miał kupować. Wyobrażam sobie sytuację, że bym kupił, jako fanaberia po prostu. Ale nie wyobrażam sobie okoliczności, jakie by musiały zaistnieć, żeby kupił magiczny generator magicznego pola chujwiejakiego :D
  • Odpowiedz
@Roszp: Może założymy razem firmę produkującą audiofilskie skarpetki tłumiące wibracje u słuchającego albo tshirty poszerzające scenę, będziemy je sprzedawać zaledwie po 500 funtów, przecież to złoty biznes.
  • Odpowiedz