Wpis z mikrobloga

  • 353
Widziałeś już wszystko?
To się trzymaj:
Titan Audio zaprezentował niedawno moduł rozszerzeń do kabli zasilających, który wytwarza POLE SIŁOWE wokół kabla. Tak, pole siłowe. Niewidzialne. Jak w Star Wars.
Mało? No to teraz pa:
Producent deklaruje, że pole siłowe powstaje na skutek tłumienia wibracji. Nie wiemy czego, bo przecież magiczny moduł Titan Audio trzeba podłączyć do kabla. Jeśli ma więc tłumić wibracje powstające w tym module, to tak jakby montować drzwi antywłamaniowe w domu bez jednej ściany. A jeśli ma tłumić wibracje kabla, no też szkoda strzępić ryja.
Jeszcze mało?
To pole siłowe ma tłumić zakłócenia elektromagnetyczne.
Czyli tak - pasywne urządzenie które eliminuje wibracje, wytwarzając przy tym pole siłowe (elektromagnetyczne?), które eliminuje zakłócenia elektromagnetyczne.
Nadążasz?
Nie? Ja też nie. A oni to sprzedają.
Co prawda za marne 250 funtów brytyjskich, ale zawsze. Za taką technologię, która jest warta nobla w trzech kategoriach, to jak w ryj napluć.
A na dodatek możesz powiedzieć żonie, że to filtr do akwarium.

(nie wiadomo, czy poszerza scenę, producent tylko pisze o polepszeniu ogólnych osiągów systemu audio)

#audiovoodoo #tonskladowy
Roszp - Widziałeś już wszystko?
To się trzymaj:
Titan Audio zaprezentował niedawno mo...

źródło: comment_16019636176tUC28GPx8wWDQXUhdljSo.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Roszp: mam wrażenie ze wszystkie te audiofilskie gadżety są jak zegarki co sprzedawał ten koleś z „Bez Planu” W ich sklepie kosztuje 250£, następnie wrzucają na Ebay po 150£ i myślisz ze dorwałem zajebiste promo
  • Odpowiedz
@Roszp: Teoretycznie, ale tak zupełnie - czy nie mógłby to cudo działać trochę na ACN w słuchawkach? Ze generuje pole które znosi istniejące pole i w ten sposób nie wiem, ogranicza zakłócenia xD
  • Odpowiedz
używam, potwierdzam, że poszerzają scenę, ale tylko w lewo

Może jak dokupię drugi będzie ok


@kola1703: Podszyw, przecież sprzęt wychodzi za dwa tygodnie.
NO, CHYBA ŻE KTOŚ TU MA PORTAL O AUDIO ( ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Roszp: "Do not open" z pewnością umieszczono z powodu niebezpiecznych i skomplikowanych rozwiązań a nie dlatego, że najpewniej jest puste w środku xD
Niedługo będą wypuszczać pomieszczenia odsłuchowe na wibroizolatorach aktywnych, które są sprzężone z sesjmografem xD O ile już takich nie sprzedają xD
  • Odpowiedz
@Roszp: Jestem strasznie ciekawy, ile wynosi rzeczywisty wolumen sprzedaży takich cudów. Wiadomo, że firmy robiące po prostu gniazdka czy kable sprzedają tego sporo, ale tu się nawet tak bardzo nie dziwię - to rodzaj biżuterii audio dla odpowiednio bogatych. Sam bym podpiął swój hi endowy wzmak za kilkadziesiąt tysięcy jakimś ładnym, drogim kablem, choćbym nie wierzył w poprawę dźwięku - ale poprawa wizualna jest ewidentna ( ͡~ ͜ʖ
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jamtojest to jest dobre pytanie, szukam na nie odpowiedzi bardzo długo, dużo łatwiej było mi dotrzeć do wolumenu sprzedaży wozideł przegubowych, niż takich cudów. W zasadzie żaden producent się z tego nie spowiada, co bardziej aktywni marketingowo piszą tylko, że mają tak dużo zamówień, że nie wyrabiają z produkcją. Ale o tym, czy produkcja wynosi 1 szt. Na 3 miesiące, czy 2137 szt. Na godzinę to się nie dowiesz.
Najgorzej jest
  • Odpowiedz
@Roszp: Myślę, że to świadoma taktyka. Wywarcie na odbiorcy wrażenia, że jest zainteresowanie i trzeba czekać potrafi czasem wykreować potrzebę posiadania.

Osobiście nie wierzę, że oni tego dużo sprzedają.
  • Odpowiedz
@jamtojest: Ja też w to nie wierzę, tu zanim sprzedasz coś, idzie bardzo długi proces "urabiania" klienta. Musisz go zapraszać na testy odsłuchowe, najlepiej z kolegami, koledzy sami mu muszą mówić że potrzebuje tego akcesorium, no trochę trudny temat. Dlatego marżowość taka astronomiczna
  • Odpowiedz