Wpis z mikrobloga

@SowicieSkowyrnyAkurat: Mexyk fajne materiały wrzucał w 2017 kiedy to szkolniaki w dupie miały w cenzurę i puszczane było wszystko jak leci na youtuba, ale po tym jak się ugrzecznił i zamienił z menela z boboli na jareczka z upalnej to jego family content typu Q&A z kononem czy jeżdżenie samochodem to się oglądać nie dało takie nudne.
  • Odpowiedz
@SowicieSkowyrnyAkurat: ja też czasem czuje jakaś niesprawiedliwość jak ktoś sradka wręcz prześladuje albo jego bliskich, bo to jednak bez sensu. Tymbardziej polubiłem meksykano jak go ludzie cisnęli dzień w dzień o alkoholizm kiedy typ coraz lepiej wyglądał i się zachowywał. Albo jak w każdym poście przypominali mu o znęcaniu nad matką mimo że było to z powodu kłótni po pijaku a dziś żyją w zgodzie.
  • Odpowiedz
@Wzzx: Znęcał się psychicznie widać na lajtach jak się do niej odnosił, świadomie czy nie, nie ma to znaczenia. Sam już może nie pamięta bo pił co dla mnie go nie usprawiedliwia. Matka miała już dość jego picia i stylu życia, samo to jest znęcaniem, jeszcze jakby pod jednym dachem nie mieszkali to rozumiem. Mogę to śmiało powiedzieć po swoich przeżyciach z sp. ojcem alkoholikiem i hazardzistą.
  • Odpowiedz
@SowicieSkowyrnyAkurat: no ale jednak trzeba patrzeć z nadzieją skoro wygląda na to że skończył ten etap w życiu. Przynajmniej jeśli chodzi o kontakty z matką. Wcześniej też pewnie miał sporo kompleksów wobec niej, teraz może matka widzi go jako bardziej ułożonego człowieka i go w jakiś sposób dowartościowuje, pokazuje że ma od niej wsparcie również psychiczne. Jakby nie patrzeć gość trochę wziął to wszystko we własne ręce, znalazł kobietę, będzie
  • Odpowiedz
@SowicieSkowyrnyAkurat Tak jak ci napisał @Wzzx człowiek wychodzi na prostą, a ludzie go cisną bo w ich mniemaniu kłamie i chcą usilnie mu utrudnić pracę nad sobą, byle by mu się źle działo. Nawet jeden z naczelnych tu frustratów na tym tle chciał mu piwo z alkoholem wysłać jako bezalkoholowe... na szczęście już trochę wywiało z tagu psychopatów tego typu.
  • Odpowiedz