Wpis z mikrobloga

  • 1608
Ciągle przewija się temat "niedziela wieczór i humor popsuty, jutro pracbaza" itp.

Plusuja osoby które lubią swoja pracę mimo że czasem jest ciężko i #!$%@?. Pokażmy ilu nas jest.

#pracbaza
  • 49
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@fatoom87: W sumie to musi być przykre pracować w zawodzie, którego się nie lubi, albo który nie jest twoją pasją. Nie mogłabym tak ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@fatoom87 obecnie jest cienszko i napinka żeby się wyrobić ale na ogół jest wspaniale. Od kiedy pracuję gdzie pracuję nie spotkałem nikogo (!) komu zazdrościłbym jego pracy. Chociaż niby minął ledwo rok
  • Odpowiedz
@0p0p0: przypomniałaś mi teraz jak kiedyś sobie dorabiałam przez wakacje w restauracji na kuchni. #!$%@? straszny, nogi w tylek właziły, gorąco nie do wytrzymania. Ale jakoś się wszyscy trzymaliśmy, każdy rzucił żartem na rozluźnienie, tu się ukradkiem poszło na oszukaną przerwę, generalnie każdy sobie starał tę pracę jakoś ulepszyć. Oprócz jednej dziewczyny, która była po prostu tak marudna... Ja #!$%@?ę, jesteśmy w pracy od 5, już zdążyliśmy wszyscy #!$%@?ć na
  • Odpowiedz
@fatoom87: Pracuje jako programista. Prawdziwe elastyczne godziny pracy, mogę pracować w dowolnych godzinach bylebym dowoził tematy na czas, nawet w środku nocy jakbym miał taką ochotę. Kiedy chce mogę pracować z domu nawet bez informowania kogokolwiek. Nie mam nastawionego budzika, wstaje z łóżka jak się wyśpię. Pracy mamy na tyle niedużo, że spokojnie pracując po 4h dziennie dowożę wszystkie tematy. Do biura przychodzę z przyjemnością bo bardzo lobię ludzi którzy
  • Odpowiedz
@fatoom87: Najlepiej jak wstajesz rano, jest ciemno. Na zewnątrz -10°C. Ubierasz 7 warstw ubrań i dwie czapki ( serio, w zimie czasem ubieram 2 czapki ). 15 min, przed przerwą rozpalasz już ognisko, żeby nie zamarznąć w czasie jedzenia. Każdy powrót do ciepłego mieszkania to najprzyjemniejsza chwila w życiu. Ale i tak lubię pracować na budowie.
  • Odpowiedz
@fatoom87: Ja się przez chwilę zastanawiałem czy zaplusować, ale w końcu plusa dałem. Nie to że nie lubię swojej pracy, wiem że za to co tam robię to i tak zarabiam za dużo(a z 8 godzin jakieś 7 przesiedzę i patrze w parametry, no i lipie w telefon), najgorsze są dni kiedy muszę iść na rano i wysłuchiwać wszystkich tych mądrych januszy i sebków, którzy wiedzą wszystko najlepiej, są ekspertami
Heroina340 - @fatoom87: Ja się przez chwilę zastanawiałem czy zaplusować, ale w końcu...

źródło: comment_1601942921QbeaKhjIw1FMkvqsaU8dX0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz