Wpis z mikrobloga

  • 1608
Ciągle przewija się temat "niedziela wieczór i humor popsuty, jutro pracbaza" itp.

Plusuja osoby które lubią swoja pracę mimo że czasem jest ciężko i #!$%@?. Pokażmy ilu nas jest.

#pracbaza
  • 49
  • Odpowiedz
@fatoom87: ooo, też nie lubię takich tekstów bo nawet jeśli praca nie jest za fajna to takie negatywne nastawianie się i marudzenie na pewno nie poprawi sprawy
  • Odpowiedz
@fatoom87: kurła, ja dzisiaj 11h siedziałem w robocie, nogi bolą od stania bo praktycznie nie siedziałem ale jestem zadowolony bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Glacial: a to tak każdy woli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no w #!$%@? was rzeczywiście


@zastuj: Zgodnie z rozkładem - masz kilku specjalistów, którzy lubią swoją pracę i zarabiają jak biały człowiek, oraz wywrotki zastępowalnych w max. tydzień przyuczenia roboli, którzy pracują by nie zdechnąć z głodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@fatoom87: no ja tam lubię, jakbym nie lubił to bym nie pracował. Tylko cały czas narzekam na siedzenie zbyt długo w robocie, jak i na nudniejsze jej elementy (co jest kurna nie do przeskoczenia chyba... wszędzie trafiają się jakieś nudniejsze aspekty pracy).

Także lubię ale plusa nie dam, bo podział praca-wolne 5:2 uważam za słabe. Jakby się dało senaownie zarobić na pół etatu to bym dał plusa xD
  • Odpowiedz