Wpis z mikrobloga

Poleć ktoś Internet LTE do domu. Mój obecny dostawca z kablówki mnie już na tyle wkurza dziadowską ofertą, że w zasadzie nie pozostaje nic innego jak zmiana. Obecny dostawca to asta-net, w Pile to w zasadzie monopolista i ostatnio leci sobie w ciula z prędkością, a bywa dramatyczna. Dlatego szukam czegoś innego i najlepiej właśnie LTE, ale bez limitu danych, bo telewizor 50 cali i tylko po necie chodzi, bez telewizji w ogóle. Żona telefon ma na swoją firmę w T-mobile, ja w plushu prepaida jak coś.

#internet #lte #internetlte #tmobile #plus #plusgsm #gsm #plush #orange #play #mirkopomusz #pytanie #pytaniedoeksperta
pogop - Poleć ktoś Internet LTE do domu. Mój obecny dostawca z kablówki mnie już na t...

źródło: comment_1601895993G9WBSQVV48Ou0Zq58djmmD.jpg

Pobierz
  • 10
@pogop: ja mam z Orange geooferte.
Już jestem z nimi chyba z 3 lata i prędkość mam stałą, mały ping, bez limitu, a router dodatkowo daje mi Wi fi w całym domu i nawet sięga na ogród. Tak do około 15 metrów od domu
@pogop @jceel: Tmobile ma bez limitu transferu danych w ofercie na firmę. Jedyne ograniczenie to 20Mb/s na karcie telefonicznej. Na karcie internetowej możesz mieć nawet unlimited przesyłu czyli tyle ile nadajnik jest w stanie dać.

Ja bym poszedł w zestaw huawei b818 i zestaw anten kierunkowych w zaleznosci od pasm jakie daje twój bts.