Wpis z mikrobloga

Ponad 5 lat temu wydałem grę muzyczną "Note Fighter" (ʘʘ) ale ten czas leci.
Gra doczekała się odświeżonej wersji i jest dostępna w ramach Google Play Pass:
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.notefighter.android

Aktualnie projekt rozwijany jest przez MythicOwlGames - sprzedałem im projekt pod koniec roku 2016.


#gamedev #android #notefighter
JavaDevMatt - Ponad 5 lat temu wydałem grę muzyczną "Note Fighter" (ʘ‿ʘ) ale ten czas...

źródło: comment_1601887608GXCgLmw8RKbu46s33nyhPo.jpg

Pobierz
  • 18
@JavaDevMatt: Z ciekawości, czy mając grę właśnie tak jak ty wydaną, można ją przepiąć do innego konta w sklepie google czy trzeba ściągnąć ją ze sklepu i druga strona musi ją wystawić na nowo u siebie?
I czy będą kolejne Retrospektywy czy nie, bo dobrze mi się ich słuchało?
@tlustywalec: dało radę przepiąć grę na inne konto. To było w 2016, więc nie daję głowy, że nadal tak to działa :D
Podcast Retrospektywa jest aktualnie zawieszony, bo mam sporo na głowie z domknięciem wszystkiego związanego z dowiezieniem międzynarodowej wersji mojej karcianki.
Przygotowuję się też, by mocniej uderzyć międzynarodowo z tworzeniem treści, a działalność w PL powoli wyciszać - więcej potencjalnych odbiorców, większy zwrot z inwestycji i ludzie są mniej
@JavaDevMatt: pamiętam wpis związany z tą grą o tym, że gamedev jest mało opłacalny, zmieniło się coś od tego czasu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakiś czas temu słuchałem podcast o wyścigówce z samochodami z PRLu, chyba twojego autorstwa? Ale najbardziej ciekawi mnie czy coś się zmieniło jeżeli chodzi o zarobki na rynku mobilnym czy jest coś lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gamedev jest mało opłacalny


@Chlebek_Pyszny: "to zależy" ( ͡° ͜ʖ ͡°) dużo osób w to wchodzi posiadając wiedzę techniczną, ale zerową wiedzę biznesową - zupełnie jak ja 5 lat temu (ʘʘ) dzisiaj widzę jak parę rzeczy mógłbym zbudować inaczej i gra zarobiłaby pewnie spokojnie z x5 tyle.
Rynek gier mobilnych jest też specyficzny i osobiście go tak dobrze nie czuję. W tym odcinku
@JavaDevMatt: Dzięki za odpowiedź. Przypuszczam, że jak była taka opcja 5 lat temu to dalej jest :D. Przejście na nagrywanie po angielsku to prawdopodobnie dobry krok tak jak mówisz.
Powodzenia z planszówką ( ͜͡ʖ ͡€)