Wpis z mikrobloga

@enron: widziałem kiedyś łosia na żywo z 30 lat temu, jak się błąkał po granicy śląska, nigdy tak wielkiego żywego zwierzęcia nie widziałem. Żubr jest duży, ale jest taką kulą. A łoś przez swoje długie nogi wydaje się ogromny.
  • Odpowiedz
@enron: Dalej rozbrajajcie Polaków. Teraz strach jeździć po lasach, bo Łosi, Wilków coraz więcej. O bezdomnych psach już nie wspominając. Ej ekolodzy i lewaki!
Jak się bronić przed takimi zwierzętami nie zabijając ich?
Lubię zwierzęta i małe i duże, zabijam co najwyżej muchy i komary. Ale to nie znaczy, że chcę skończyć jak ten rowerzysta pewnego dnia. Zagryziony, obity lub połamany. Może są jakieś legalne pistolety, którymi co najwyżej niegroźnie
  • Odpowiedz
@Uchodzca_Z_Polski: Trochę jesteś nienormalny, że chciałbyś w tej sytuacji zatrzelić klempę, aby przejechać rowerem. Pod tym kątem to może dobrze, że nie ma powszechnego dostępu do broni, bo debile by strzelali do wszystkich i wszystkiego co się rusza ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
Brakuje teraz pedalarza który tą sytuację obróci w argument że lepiej jeździć po drodze niż ścieżce rowerowej
  • Odpowiedz
@enron: Dobra decyzja rowerzysty (choć pewnie nie do końca zamierzona) - lepiej samemu się #!$%@?ć w krzaki niż zostać walniętym przez taki kawał zwierza
  • Odpowiedz