Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@Greensy: powiedz myślenie cie boli?

Bo jeśli cię boli, to ci wytłumaczę:
- murzynów w Polsce prawie nie ma, więc oczywiste jest, że jeśli słyszysz o przemocy w rodzinie, to dotyczy białych
- około 70% murzynów porzuca swoje dzieci
- wszelkie wskaźniki przemocy wśród murzynów są znacznie wyższe niż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@xigapot505: No wszedlem do transformatora elektrycznego i ZDARZYLO SIĘ, że prąd mnie poraził. Teraz jestem kaleką ale wyszedłem na prostą
~Jaś Mela
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Greensy: Klasyczny przypadek zakłamywania rzeczywistości przez lewaka. Nawet jakby mi się chciało szukać teraz badań i nawet gdyby fakty p---------y cię prosto w ryj, to i tak nie zmienisz zdania, bo wolisz WIERZYĆ w swoją rację. Więc wybacz ale nie będę marnował na to poranku
  • Odpowiedz
@Dakkar: tutaj masz inną garść info:

Abstynentów w Polsce praktycznie nie ma, więc oczywiste jest że jeśli słyszysz o alkoholiźmie, myślisz o Polakach:
- około 70% Polaków to alkoholicy
- wszelkie wzkazniki przemocy w rodzinie wśród Polaków są znacznie wyższe od innych narodowości

Source: info z d--y
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Greensy:

wszelkie wzkazniki przemocy w rodzinie wśród Polaków są znacznie wyższe od innych narodowości


Source: info z d--y

Poza wskaźnikami mającymi źródła w statystykach z faktycznych danych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
- murzynów w Polsce prawie nie ma, więc oczywiste jest, że jeśli słyszysz o przemocy w rodzinie, to dotyczy białych

- około 70% murzynów porzuca swoje dzieci

- wszelkie wskaźniki przemocy wśród murzynów są znacznie wyższe niż wśród białych

Więc dziewczyna która wiąże się z murzynem może być niemal pewna, że zostanie samotną matką,


@Dakkar: Jest dużo większa szansa, że porzuci cię kobieta piękna, wykształcona, niezależna finansowo, niż brzydka ultrakatoliczka
  • Odpowiedz
I z czego beka? Większość osób posiadająca bazgroły, to patola, a patola nie zarabia dobrze.


@Jestembogaty: Jak nie widzisz różnicy między tatuażem a patolskim bazgrołem, to raczej nie ma sensu ci tłumaczyć, bo nie dotrze i tak. Posiadanie tatuaży nie ma nic wspólnego z zarobkami.
  • Odpowiedz
@Dakkar: a jak innaczej okresc? Ja wolalabym nie miec wspomnien pobicia i ewentualnie dzieci z facetem ktorym nie moglabym tworzyc normalnej rodziny (tzn bez rozwodu, w atmosferze milosci), jednak jakbym miala juz dzieci to mowilabym "zdarzylo sie" bo rozwody nie wplynelyby na to, ze ich kocham mniej czy chce sie ich pozbyc.

Nie porownoj zwiazku z czarm do wejscia do transformatora.

Sa ludzie ciemnoskorzy ktorzy urodzili sie iwychowali juz w kulturze europejskiej (nie sa emigrantami, od dzieciaka paszport na tym kontynencie, tutejsze szkoly itd).
Na swojej drodze spotkalam i muzulmaninow i ciemnoskorych i mulatow. Naprawde jest roznica miedzy tymi ktorzy przyjechali, a tymi ktorzy sie tutaj wychowali tutaj w
  • Odpowiedz
Wylacz internet, bo zachowujesz sie jak moja babcia, ktora jadac na wycieczke do francji stwierdzila ze czuje sie niebezpiecznie na ulicy widzac murzynow


@xigapot505: rabuj sklepy, rób zamieszki, pal samochody
Ktoś się ich boi hehe debil.
  • Odpowiedz