Wpis z mikrobloga

@Yurakamisa: Statystycznie czarnych wiecej rabuje, statystycznie wiecej % jest bezrobotnych. Statystycznie to wieksyz % pedofilow to faceci niezaleznie od koloru.

Ale jak z kims sie spotykasz kto nie daje Ci podstaw do obaw (pracuje, studiuje, nie cpaca) nie patrzysz na niego statystykami.

Jesli boisz sie ludzi ktorzy normalnie jak Ty przechodza w sluchawkach, ida ze znajomymi albo sa w biegu w garniaku z neseserem, obsluguja cie w restauracji, hotelu itd.
  • Odpowiedz
Rzygać mi się chce jak czytam te wszystkie rasistowskie komentarze tutaj. Jesteście obrzydliwi.
  • Odpowiedz
Ja bardzo dobrze rozumiem statystykę, tylko śmiać mi się chce z twierdzenia, że ktoś ma tatuaż, to jest patolą.


@ogrod87: to dlatego, że podchodzisz do tego tematu strasznie emocjonalnie, czyżbyś uważał, że cię dotyczy?
Edit: dobra to ty - już wiem, że dotyczy.
  • Odpowiedz
Jest dużo większa szansa, że porzuci cię kobieta piękna, wykształcona, niezależna finansowo, niż brzydka ultrakatoliczka ze wsi bez szkoły. A mimo to większość facetów jest raczej skłonna zaryzykować związek z tą niezależną, bo jeśli chodzi o wchodzenie w relacje, to nikt nie liczy tabelek ze statystykami, tylko uważa swój przypadek za wyjątkowy.


@bigos555: czy ty właśnie zasugerowałeś, że czarny mężczyzna jest bardziej pożądany przez kobiety? xD
  • Odpowiedz
@no_49 nie znamy historii tego gościa, może jest bezpłodny a chciał mieć rodzinę, może sam ma bombelka z poprzedniego związku? A może zwyczajnie mu to nie przeszkadza?
Ja osobiście nie związałabym się z alimenciarzem ale są kobiety, które też na to nie patrzą, ludzie są różni
  • Odpowiedz
Statystycznie czarnych wiecej rabuje, statystycznie wiecej % jest bezrobotnych. Statystycznie to wieksyz % pedofilow to faceci niezaleznie od koloru.

Ale jak z kims sie spotykasz kto nie daje Ci podstaw do obaw (pracuje, studiuje, nie cpaca) nie patrzysz na niego statystykami.

Jesli boisz sie ludzi ktorzy normalnie jak Ty przechodza w sluchawkach, ida ze znajomymi albo sa w biegu w garniaku z neseserem, obsluguja cie w restauracji, hotelu itd. i czujesz sie
  • Odpowiedz
czy ty właśnie zasugerowałeś, że czarny mężczyzna jest bardziej pożądany przez kobiety? xD


@erkav: Nic takiego nie sugerowałem. W złym miejscu dopatrujesz się analogi.
  • Odpowiedz
przystojny gosciu, moglby miec kazda to siedzi z dzieciatą szmulą przetkana przez murzyna. Japoerdole


@Messix: widocznie w przeciwieństwie do ciebie nie ma gwoździa w mózgu i może myśleć.
  • Odpowiedz
@bigos555: To przecież ty napisałeś, że większość facetów jest skłonna zaryzykować związek z atrakcyjną kobietą zamiast bezpiecznej opcji w postaci nieatrakcyjnej kobiety, jako odpowiedź do komentarza:

Więc dziewczyna która wiąże się z murzynem może być niemal pewna, że zostanie samotną matką


Więc oczywiście, że tylko taki wniosek można wyciągnąć z twojej analogii, jakoby czarny mężczyzna był tą ryzykowną, ale bardziej atrakcyjną opcją.
  • Odpowiedz
To przecież ty napisałeś, że większość facetów jest skłonna zaryzykować związek z atrakcyjną kobietą zamiast bezpiecznej opcji w postaci nieatrakcyjnej kobiety, jako odpowiedź do komentarza:


@erkav: Napisałem tak bo zapomniałem jak dużą trudność z rozumieniem prostego przekazu mają wykopki. Możesz usunąć sobie większość a wstawić tam - część facetów. Ba może nawet się myliłem i większość woli tę ze wsi. Nie miało to tam żadnego znaczenia. Główną treścią przekazu, co
  • Odpowiedz
a ile znasz par w związkach mieszanych? Zero? O, co za zbieg okoliczności.


@konsumpcjusz: znam 4 pary które są razem już ponad kilkanaście lat, po ślubie z dzieckiem, niczym nie wyróżniają się od innych par.

Zapomniałem dodać że nie mieszkam w "nie rasistowskiej i nie homofobocznej Polsce", a Holandii, na zepsutym zachodzie.
  • Odpowiedz