Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
"190 centymetrów is no longer a new black"

Mieszkam w mieście powiatowym (dawne wojewódzkie) i muszę powiedzieć, że tabela centylowa jest już dawno zdezaktualizowana. Mam ponad 190 centymetrów i jestem niby w tym 97 centylu, ale to jest istny pic na wodę. Urodziłem się wtedy gdy tebelę wydano tj. w okolicy 2000 roku i muszę powiedzieć, że ilość rówieśników powyżej mojego wzrostu jest olbrzymia.
Tylko w mojej klasie było 6 osób wyższych odemnie (na 30 osób czyli 20%). W centrum handlowym jest to najbardziej widoczne, tam jest najmniej starych ludzi.
Nie znam dokładnej metodologi, może ktoś się wypowie jak się dokladnie tworzy siatkę, i czemu jest taki dysonans pomiędzy papierem a ulicą?
Zapraszam do dyskusji, chętnie porozmawiam.


#wzrost #niebieskiepaski ♯rozowepaski ♯logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #centyle ♯statystyka #redpill #niewiemjaktootagowac więc darujcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f79fb0c605297c54a62afd1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 16
  • Odpowiedz
@Zly_CzlowiekXD: #!$%@? tam ja mam 182 cm wzrostu w butach i czuję się wysoki ;) wydaje mi się ze 180 cm zupełnie wystarcza, się nie dziwie bo małolaty pewnie #!$%@?ęte ale z takim wzrostem to na zachodzie i w każdym innym kraju jako obcokrajowiec możesz wyrywać dowoli, bo będą na ciebie patrzeć jako ktoś z wysokim statusem społecznym przez wzrost i to że jesteś obcokrajowcem, jak się dobrze opitolisz
  • Odpowiedz
@Zly_CzlowiekXD: plus to, że już od dawna zauważyłem, że dzisiejsze młode dziewczyny tzw płodne julki są coraz wyższe, kiedyś to jedna góra dwie dziewczyny w klasie były wysokie, obecnie co druga jest wysoka
  • Odpowiedz
@Rumix24 Około roku 2005 mój 176 cm wzrostu to było coś. Teraz jest mnóstwo wyższych dziewcząt ode mnie. Co się przekłada np. na dostępność w sklepach spodni o dłuższych nogawkach, większych rozmiarach damskich butów, etc.
Jesli chodzi o wzrost, to ginę w tłumie, już dawno się nie wyróżniam na tle innych kobiet.
  • Odpowiedz
@Zly_CzlowiekXD: możesz zawsze nauczyć się angielskiego i udawać obcokrajowca w polsce, gwarantuje ci że nawet jeśli masz 170 cm, nadwagę i jesteś brzydki to i tak wyrwiesz dobre sztuki

Ale wam to się wydaje ze wzrost to jedyny potencjalny czynnik który wpływa na to czy wydupczycie samice? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rumix24 Tak, jestem dziewczyną.
194 cm? To już sporo moim zdaniem (zwłaszcza na tle całego społeczeństwa). Na tle młodych to też jest już wzrost, który się wyróżnia.
Inna sprawa jest taka, że wysocy ludzie bardziej rzucają się w oczy w tłumie i może bardziej się na nich zwraca uwagę.
  • Odpowiedz