Wpis z mikrobloga

Ile ja bym dał żeby cofnąć się do czasów gimnazjum gdzie działy się najlepsze akcje


@PodlaskiRolnik: dla mnie najgorszy okres i jakbym posiedział w tej patologii ze 2 lata dłużej to bym nie wytrzymał i przyniósł broń w wiadomym celu, po amerykańsku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PodlaskiRolnik: Oj panie odpaliło się boomerskie #!$%@?, co prawda niektóre rzeczy były lepsze lecz z tym co odkryto i tym co się dzieje teraz to nie ma żadnego porowniania plus nie cofniemy się w czasie i musimy myśleć jak poprawić to co jest teraz #!$%@?
  • Odpowiedz
@PodlaskiRolnik: Tak xd, ziemniaki były bardziej ziemniaczne a woda bardziej wodnista, jedzenie nie jest bardziej niezdrowe tylko jest łatwiejszy dostęp do niezdrowego jedzenia, nikt ci nie każe go kupować, mieszkania tańsze ale i wypłaty mniejsze. To że ty czy twoje dzieci jesteście #!$%@? czy udajecie kogoś innego to nie znaczy ze wszyscy tacy są, nie mierz wszystkich swoją miarą.
  • Odpowiedz
@bgjm: To ja chce już emeryturke , gdzie moja 13 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robert7454: No tak szczególnie że kiedyś małe sklepy na wsi,miasteczkach brały warzywa i owoce od lokalnych rolników a teraz nawet sklep na największym zadupiu bierze z hurtowni
  • Odpowiedz