Wpis z mikrobloga

Według przedstawicieli neuropy jak Nox_ utrzymywanie kierunków z pieniędzy obywateli, kształcących specjalistów od gender studies to dobra redystrybucja pieniędzy publicznych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po co nam inżynierowie, lekarze, pielęgniarki dotacje powinny isc na gender studies :)
Nie rozumiesz prawaku? Polski rynek pracy potrzebuje magistrow gender studies !!!!!
#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #konfederacja #polityka
D.....k - Według przedstawicieli neuropy jak Nox_ utrzymywanie kierunków z pieniędzy ...

źródło: comment_1601810063uOgl53VIf7W96kbeUWtnwv.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bo z tego co kojarzę, jest to kierunek podyplomowy i płatny - zarówno na UW, jak i na PANie


@Neubert: to że coś jest płatne, nie znaczy że nie ciągnie z kieszeni podatnika ani złotówki.
Jak prywatne uczelnie chcą mieć Gender Studies, to niech mają, tylko na takie coś ma nie być ani grosza z pieniędzy publicznych
  • Odpowiedz
. Konfa z liberałów idzie w kierunku jakichś fanatyków religijnych.

@ajuto00: Akurat liberałowie nie popierają finansowania uniwersytetów, więc ten 'fanatyk religijny' i tak jest im bliżej niż przeciętny neuropek. xD
  • Odpowiedz
zapotrzebowanie ludzi to możesz sobie sam sfinansować, ze swoich pieniędzy bez dofinansowania.


@marv0oo: Rozmowa nie jest o tym, czy studia powinny być publiczne, czy prywatne, tylko o tym, czy w systemie publicznego szkolnictwa odbieranie dofinansowania ze względów ideologicznych, religijnych jest zasadne. Konsekwencje odbiją się na całej uczelni i studentach wszystkich kierunków, nie odbiją się za to na studentach Gender Studies, którzy sami opłacają czesne (nie wiem, czy w 100%, ale
  • Odpowiedz
@GoddamnElectric: ale ty chyba nie zrozumiałeś - publiczne nie znaczy, że masz wywalać pieniądze w błoto. Dofinansowania to powinny być na medycynę, a nie jakieś g---o kierunki i taka prawda. Publiczne to powinno sie przysłużyć całemu społeczeństwu, a nie jakiemuś widzimisię paru jednostek
  • Odpowiedz
@marv0oo: "Aby zabrać finansowanie wszystkim uczelniom, które uczą genderyzmu...[...]" ~Wilkosz

Twoja uczelnia uczy "genderyzmu"? Odbierzemy jej finansowanie. Uczelni- nie kierunkowi, który nie podoba się władzy. Tak jak wspomniałem - stracą na tym także Ci, których edukacja "przysłuży się społeczeństwu, a nie widzimisię jednostek". Poza tym kto decyduje o tym, czy coś jest społecznie potrzebne? Konserwatywny radykalny urzędnik? Jakiś centralny planista? No proszę Cię.

Tak jak wspomniałem powyżej
  • Odpowiedz
te pare jednostek opłaca edukację z własnej kieszeni


@GoddamnElectric: a ta edukacja i tak jest współfinansowana z m.in. mojej kieszeni.

Twoja uczelnia uczy "genderyzmu"? Odbierzemy jej finansowanie.

Trochę zbyt radykalne, bo powinni przesunąć wszelkie finansowanie z tego gender studies na medycynę. Jak ktoś chce to studiować? Spoko, ale w STU PROCENTACH z PRYWTNYCH środków, ani grosza
  • Odpowiedz
@Dielektryk: Prawaczku nie wam decydować kto ma się czego uczyć. Uniwersytety powinny być niezależne i same kształtować program nauczania, skoro jest zapotrzebowanie na taki kierunek to niech sobie otwierają. To jest właśnie elementarna różnica między podejściem wolnościowym (liberalnym) od narodowo katolskiego faszyzmu pod płaszczykiem PiS czy konfederacji co by powołali najchętniej komitet centralny ds nauki i decydowali komu „nieposlusznemu” odebrać kasę. Jakby nie było zainteresowania, nie było by kierunku. Ale
  • Odpowiedz
Lewaczku nie Wam decydować co robić z moimi pieniędzmi.


@Dielektryk: Tak więc będziesz popierał odbieranie finansowania instytucją, które robią kierunek podyplomowy za który płacą potencjalni studenci, a nie ty, bo nie zgadzasz się z kierunkiem #prawackalogika

Uczcie się czego chcecie od teologii po gender studies, ale żadna moja złotówka nie ma prawa tam trafić. Nie zamierzam robić za organizacje charytatywną wspierająca wszystkie wasze urojenia,

Jak wyżej, ale nadal do ciebie to nie dociera. Pewnie i tak jesteś za młody by płacić jakiekolwiek podatki niczym filip z rodziny
  • Odpowiedz
Nie ma w słowniku słów którymi byłbym w stanie opisać pogardę i brak szacunku jakimi darze to wtórne sowieckie myślenie.


@Dielektryk: Przykro mi zatem że czujesz pogardę do samego siebie, skoro popierasz sowiecką cenzurę. I po raz kolejny plujesz tak naprawdę jadem, nawet nie czytajac co napisałem. Cóż. Czasem jednak lepiej nie dyskutować z pewnymi osobami, które się do dyskusji nie nadają ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
To ja rzucę komendę - "postuluję wprowadzenia odpłatności za lekcje religii w szkołach".


@GoddamnElectric: Aby zachować symetrię powinieneś postulować zabranie finansowania uczelniom, które wykładają teologię i szkołom w murach, których uczy się religii ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja w ogóle nie ogarniam tych prawicowych oszołomów, oni naprawdę nie ogarniają, że takie postulaty bardzo łatwo użyć przeciw nim? Zwoje mózgowe nie łączą faktów? Ehh...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dielektryk: ja nie wiem czy oni oszukują siebie czy chcą oszukać innych? Zauważyliście że każdy lewar co chce ' redystrybucji blabla' ma wyobrażenie że po rewolucji każdy będzie zarabiał tyle samo- budowlaniec i doktorDżender, tylko nikt nie chce być od pracy fizycznej?
  • Odpowiedz