Wpis z mikrobloga

Jest 2020 rok, Polak po raz pierwszy w historii broni tytułu mistrza swiata na żużlu.. i co? I jajco bo przez ostatnie 20 lat żużel traci popularność a nie zyskuje. Przynajmniej tak mi się wydaje.

SGP trasmitowane w CANAL+ do ktorego malo kto ma dostęp...A C+ też słabo kombinuje - PPV powinno już dawno hulać

Miliardy poszły na TVP, na "misję". Misję, ktorej nie stać na odkupienie praw do SGP.

To powinno lecieć w TVP Sport... bez łaski. Szczególnie, że Bartosz Zmarzlik jest zawodnkiiem ORLEN Team'u.

Bez sensu..

#zuzel #polityka #telewizja #sport #tvp #telewizjapubliczna
#boldupy #gorzkiezale
Pobierz ChickenDriver - Jest 2020 rok, Polak po raz pierwszy w historii broni tytułu mistrza ...
źródło: comment_1601801763C8YjOdQlKMzS3T5Eks8FV2.jpg
  • 3
@DartNorbe: Euro Sport też jest slabo dostępny (akurat mam to wszystko) i żużel na ES mi nie podchodził (SEC).

Fakt, że na TVP to nie jest topowy poziom ale inwestycja w żuzel to tez inwestycja w komentatorów.

Na TVP poza piłką nożna (której jest wszedzie do usrania) i lekkoatletyką nie ma miejsca na nic innego.

LM pokazują bo Lewy a potem kurski sieje propagandę o wynikach ogladalnosci.
Pobierz ChickenDriver - @DartNorbe: Euro Sport też jest slabo dostępny (akurat mam to wszystk...
źródło: comment_1601802669nizd7WQ8DhOUyvcqB5kApk.jpg