Wpis z mikrobloga

Pewnie kiedyś taki temat był, ale nie znalazłem w ciągu ostatnich tygodniach. Jaka dla was najlepsza seria z polskiej fantastyki? I z góry zaznaczę, że chodzi mi tu o typowe fantasy, więc pisarzy typu Lem, Zajdel czy Dukaj odrzucam z racji, że oni głównie w nurcie sci-fi piszą lub pisali. Więc otwieram nitkę z ulubionymi seriami polskiej fantastyki, poniżej propozycja ode mnie.
#fantastyka #ksiazki #fantasy
Pobierz Cinkito - Pewnie kiedyś taki temat był, ale nie znalazłem w ciągu ostatnich tygodniac...
źródło: comment_1601800748BCiVgwLQTSEyfLmTHCt7YX.jpg
  • 27
@ATR2020: moim prywatnym zdaniem przebicie gry o tron to nie jest jakieś wielkie osiągnięcie akurat, ale to tylko moje zdanie, uważam że mocno przehypowana ta seria jest. Ma mocne strony, ale jest też mocno nierówna. Jakbym miał wymienić najlepszą serię bez podziału krajowego to bym napisał Malazańska Księga Poległych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinkito: co myślisz o tej ostatniej książce w serii? Poprzednie mi się czytało super, ale do ostatniej muszę podejsc chyba jeszcze raz, bo nie mogłem się przebić przez początek
@Zyph: masz na myśli Malazan? Czytało mi się dobrze, czułem już taką satysfakcję, że w końcu to koniec bo trochę przy serii spędziłem. Nie odniosłem wrażenia żeby coś było gorsze czy trudniejsze do przebrnięcia