Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w związku z facetem, który ma dziecko. Umówiliśmy się niedawno, że nie widuję się z tą dziewczynką, bo nie mam takiej potrzeby, nie potrafię się odnaleźć obok Jego dziecka, które ma z inną kobietą. Przez jakiś czas próbowałam, ale wyszło na to, że nie potrafię sobie z tym poradzić, jestem zazdrosna i wściekła. Kłóciliśmy się przez to dużo. On na widzenia jeździ sam i raz na jakiś czas zabiera Ją do swoich rodziców. Taki system na razie się sprawdza. Poza tym ja kilka tygodni temu zaczęłam terapię, między innymi dlatego, żeby spróbować się pozbyć negatywnych emocji wobec Jego przeszłości...
Problem w tym, że On chciałby żeby Ona była na naszym ślubie, mimo że doskonale wie jakie emocje to we mnie wywołuje. Z jednej strony oczywiście rozumiem, że by tego chciał, ale z drugiej chcemy zorganizować to wydarzenie bez dzieci, a poza tym wolałabym na swoim własnym ślubie nie widzieć Jego byłej dziewczyny i dziecka, które z Nią ma. To przecież ma być najszczęśliwszy dzień w moim życiu, nie dzień w którym biorę ślub z mężczyzną którego kicham, a On po wyjściu z Kościoła będzie tulił nie moje dziecko...

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #dzieci #problemy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f7980f4605297c54a62af16
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 97
  • Odpowiedz
BiednyObywatel: XX i XXI wiek i jego wynalazki wygodnego urządzenia sobie życia. Przecież oni się tylko kochają, nikogo nie krzywdzą. Rozwody z byle powodu, egoizm i brak chęci zauważenia, że krzywdzimy najmniejszych. Jeżeli wziąłby to dziecko do siebie, bo jego była np. zmarłaby - to jak sobie to wszystko wyobrażasz? Ugotowałabyś je na obiad byle tylko mieć swojego ukochanego dla siebie? Przez swój egoizm produkujecie tylko skrzywionych ludzi. Znajdź sobie faceta
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zwiazac sie znajac sytuacje,niszczyc facetowi zycie bo masz jakies roszczenia wylacznosci wobecniego,#!$%@? kolegow tez ma sie pozbyc i jeszcze pewnie znalesc prace gdzie nie ma kobiet,jaktysobie wyobrazasz zeby rodzic nie zaprosil swojego dziecka na wlasny slub, tylko piszesz ja...ja... a widze jego uczucia sie wogule nie licza a do tego bombardujesz jego relacje rodzic-dziecko, jestes totalna roszczeniowa egoistka bez empati a zamiast psychologa to ci psychiatra potrzebny, tak mi
  • Odpowiedz
Tak czemu mnie żadna nie bierze, mimo, że nie jestem po rozwodzie, nie mam długów, nie mam dzieci, a wiec nie jestem drugiego, ani trzeciego sortu.


@Jestembogaty: Mysle zeodpowiedzna to pytanie sama sie nasuwa po przejzeniu twojego profilu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: byłam w związku z dzieciatym człowiekiem. I jego widok z dziećmi zawsze rozczulał mnie strasznie. Wchodząc w związek z facetem, który ma dziecko trzeba mieć świadomość,że to dziecko będzie również częścią twojego zycia
  • Odpowiedz
@Mollina: niby śmialabym się, że bajt, ale sama mam taką kuzynkę - wyszła za faceta, który ma już dzieci i wiecznie jest o nie zazdrosna, plus doradzała mu, żeby on doradzał dzieciom, żeby poszły szybko do pracy, żeby on nie musiał płacić alimentów( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Problem w tym, że On chciałby żeby Ona była na naszym ślubie, mimo że doskonale wie jakie emocje to we mnie wywołuje. Z jednej strony oczywiście rozumiem, że by tego chciał, ale z drugiej chcemy zorganizować to wydarzenie bez dzieci, a poza tym wolałabym na swoim własnym ślubie nie widzieć Jego byłej dziewczyny i dziecka, które z Nią ma. To przecież ma być najszczęśliwszy dzień w moim życiu, nie dzień w którym
powsinogaszszlaja - > Problem w tym, że On chciałby żeby Ona była na naszym ślubie, m...

źródło: comment_16018366568XIDROlhcJJQnQCi7ebMEe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Jeśli Twój partner chce żeby jego córka była na ślubie, zróbcie to tak by dzieciak miał opiekę w postaci dziadków/rodzeństwa partnera. Ewentualnie znajomych. Jego była partnerka zdecydowanie nie jest Wam potrzebna tego dnia (nikt raczej nie chce byłego partnera na swoim ślubie). Czy po wyjściu z kościoła będzie tulił dziecko? Bardzo wątpliwe. To Wasz dzień. Nie dzień dziecka. Dziecko będzie tam gościem, może trochę bliższym od innych gości dla Twojego
  • Odpowiedz