Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
#lifehack #kuchnia #mieszkanie #rozkminy

Mirki, macie jakieś swoje ulubione, niepopularne rzeczy, urządzenia, gadżety w domu których niby nie chcieliście kupić, ale po kupnie okazało się że się zajebiscie przydają i prawie nikt tego nie ma i zawsze się zastanawiacie jak mogą bez tego żyć? Takie np. do 300-400 zł, do wielokrotnego użytku, nie jednorazowe.
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@inXe: Nie do końca, bo jak czegoś nie chciałam kupować, to nie kupiłam. Ale są rzeczy, co do których nie byłam pewna, czy to się sprawdzi, a okazały się super: inteligentny głośnik (sterowanie z kompa i telefonu), głośnik bluetooth (słuchanie muzyki i podcastów w wannie jest w pytę), blender ręczny (rozdrabnia dosłownie wszystko), czytnik z podświetleniem (mogę czytać w nocy) i ustrojstwo do peelingu kawitacyjnego (działa jak zabieg w salonie, a
@inXe: A ja polecę coś droższego, nie wiem jak mogłem bez tego żyć, to suszarka do ubrań, koniec #!$%@? z rozkładaniem, zbieraniem, i zastanawianiem się czy będzie dziś padać. Dużym plusem który zauważyłem jest też to że, zmniejszyła się znacznie ilość kurzu w mieszkaniu i wilgoci w zimie. Polecam też ekspres do kawy (jeżeli jesteś kawoszem). Jakiś mirek wiem że tu serwisuje i często wrzucał posty (niestety nie pamiętam nicku), i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inXe: garnek ciśnieniowy - kojarzył mi się z babciną kuchnią, prodiżami itp, a w praktyce okazało się, że radykalnie skraca czas gotowania wielu potraw i zapewnia powtarzalność efektu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@motokate: dobre rady, głośnik i blender mam, z reszty nie skorzystam ale dobre jako pomysły na prezent ( )

@Singularity00: lampki na ruch mam i są super, taka sterowana też chodzi mi po głowie masz coś do polecenia? Ciepłe światło, możliwość regulacji jasności i koloru?

@bezzebnyrekin: suszarka przydatna, kiedyś pewnie będzie kupiona. Do kawy mam kawiarkę, nad ekspresem ciągle myślę ale trochę drogo jak
lampki na ruch mam i są super, taka sterowana też chodzi mi po głowie masz coś do polecenia? Ciepłe światło, możliwość regulacji jasności i koloru?


@inXe: Mi Bed side lamp 2 od Xiaomi, około 130 zł. Kolor sobie dobierasz w appce. Obsługa appki Mi Home ale też bezpośrednio w Homekit/Siri głosowo więc działa niezależnie od systemu który akurat preferujesz. Zdaje się głosowo z google asystent też ale nie pamiętam.
Można dostosować