Wpis z mikrobloga

  • 0
@3mortis dokładnie, ale popatrz na to, że tak mówisz dopiero o grze, która wyszła pod koniec generacji.
Odpal teraz Controla na PC które kosztowało 7lat temu 3k. To bedzie pewnie jakiś i5 4 generacji plus gtx 970.
Jednak z konsola masz te 3-4 lata spokoju z optymalizacja.
  • Odpowiedz
@3mortis jakos tego nie widze- wiele lat ps4 na rynku i nowe gry wygladaja zaledwie nieco gorzej niz na PC. Oczywiscie jak masz oled 65 cali to jest b---a absolutna :)

Najlepsze jest to ze kilka lat temu dokladnie to samo mowilem co ty teraz i inni tutaj. Ale juz nie wczuwam sie czy mgielka lepiej wyglada tu czy tam - to przesada. Jak rowniez zauwazylem ze na konsoli wszystko wyglada
  • Odpowiedz
@Yaggar: owszem, ale nikt nie kaze Ci kupowac peceta wtedy kiedy konsoli
z konsola masz 3-4 lata spokoju, i za 2 lata bedziesz wybieral pomiedzy 30 klatek albo dobra grafika

a przeciez mozesz dzisiaj grac na 2080 co spokojnie ogarnia wszystkie gry dzisiaj a za 2 lata kupic 4080
  • Odpowiedz
  • 0
@3mortis no właśnie co 2 lata 2k na nową grafikę kontra konsola za 2k na 7 lat (ewentulnie upgrade za 5lat do wersji Refresh). Widzisz ten rachunek?
  • Odpowiedz
Ale tu juz nie chodzi o to co lepsze.... ja po prostu lubie lezec i grac na duzym ekranie. Siedzenia przy kompie mnie nie rajcuje


@PhoenixPneuma: a co to zmienia? przeiez pady na pececie ma juz kazdy a watpie zeby pc odpalal sie az tak wolno zeby robic roznice, dodac tylko wystarczy gry ktorych nie ma na konsolach itp
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3mortis: jasne, może masz rację. Ale autor posta napisał za mało aby to stwierdzić. Jeśli pieniądze są problemem to xbox wychodzi taniej. Jeśli ktoś używa PC do pracy i i tak ma mocny sprzęt to lepiej na PC. Jeśli ktoś jest leniem kanapowym (jak ja) to lepiej Xbox, a jeśli hardcorem 360 no scope HS to lepiej PC. Tutaj wiele rzeczy jest względnych. Ja grałem na xboxie ps4 pro i
  • Odpowiedz
grafikę kontra konsola za 2k na 7 lat


@Yaggar: czlowieku w 7 lat to wydadza 3 konsole czy tam "upgrady"
zreszta nie zyjemy w kraju 3 swiata, 2k co kilka lat to nie tragedia, zaden gracz nie bedzie gral na 7 letniej konsoli gdzie nowe gry ledwo dzialaja

@betaTrx: wlasciwie warto jeszcze przemyslec ilosc gier, xbox chyba nie ma gier na wylacznosc, a kilka gier z peceta nie
  • Odpowiedz
  • 0
@3mortis no nie, ale po co ktoś ma przez 8 lat wydać 6-8k na karty graficzne, żeby mieć taki sam spokój jak, przy nawet nieco gorszej grafice, na konsoli za 2k? Lub nawet 4k, gdy kupi nowa za 4 lata?
I "człowieku", mówię to jako pcmr, bo XSX będzie moja pierwsza konsolą na własność. Przy obecnej jakosci grafiki nie sądzę, aby były różnice które usprawiedliwiałyby wyrzucanie kasy w nowe GPU co
  • Odpowiedz
@Yaggar: nie szalejesz z tym cenami za bardzo?
1080 wyszlo 4 lata temu, spokojnie dzisiaj kupisz to za <1000zl i w 1080p pograsz we wszystko

jasne to nie topowa karta, ale dopoki konsole maja wybor plynna rozgrywka ALBO 4k to tez nie czuje sie zobligowany do gry w 8k na pc

podczas gdy ps4 pro wyszlo 4 lata temu i juz wychodzi kolejna konsola za 2k + na pececie odpalasz
  • Odpowiedz
  • 0
@3mortis tak samo spokojnie kupisz dzisiaj Xklocka za 1k i pograsz we wszystko w FHD. Do GPU dolicz jeszcze procka, ram, dysk, zasilacz, obudowę, płytę główną ( ͡º ͜ʖ͡º) Z kupowaniem gier się nie wypowiadam, mi wystarczy gamepass i 700 gier na steamie, które - uwaga - mogę ograć bez PC, bo jest geforcenow.

Żeby bylo śmieszniej, nie trzeba mieć ani pc ani Xklocka żeby grać
  • Odpowiedz
które - uwaga - mogę ograć bez PC, bo jest geforcenow.


@Yaggar: chmura to juz osobny temat, i znow microsoft z game passem wkracza i tam
mam wrazenie ze sony coraz bardziej w tyle i tylko te kilka exow + najtwardsi fani jeszcze ich trzymaja na granicy zysku

Do GPU dolicz jeszcze procka, ram, dysk, zasilacz, obudowę, płytę główną (
  • Odpowiedz
  • 0
@3mortis ale to że ktoś ma milion złotych na koncie nie oznacza, że musi wydawać 10k zamiast 2k na granie, bo tak w internecie mówią. Ja wiem że można kupić nawet kompa za 30k, ale zrozum, że niektórzy po prostu wola przeznaczyć kasę na wakacje zamiast na nową grafikę.
  • Odpowiedz
@Snaki: bo np. monster hunter world, elder scrolls online czy doom eternal nie ma na pc w gamepassie żeby wymienić tylko gry które chciałbym ograć. Dla mnie decydujący był doom gdzie MS kupił Zenimax więc mają tą grę na własność ale nie wypuszczą na PC bo tak.
  • Odpowiedz