Wpis z mikrobloga

Znaliście kogoś osobiście kto popełnił samobójstwo?

Ja znałem jednego chłopaka. Taki zwykły gość, miły, inteligentny. Nawet do kościoła chodził. Szkoda, że nawet wizja piekła go nie powstrzymała. Popełnił samobójstwo w wieku 23 lat. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samobojstwo #depresja #pytanie #przegryw
  • 319
  • Odpowiedz
@trevoz: 1) Generał Sławomir Petelicki – były dowódca jednostki „Grom”. Znaleziony martwy 16 czerwca 2012 roku. Ostro krytykował ustalenia Komisji Badania Wypadków Lotniczych i opieszałość polskiego rządu przy wyjaśnianiu przyczyn katastrofy w Smoleńsku. Zmarł na skutek ran postrzałowych.

2) Andrzej Lepper – polityk Samoobrony, wicepremier w rządzie PiS – LPR – Samoobrona, znaleziony został wiszący w swoim biurze. Wbrew oficjalnej wersji lansowanej w mediach, przyjaciele Leppera twierdzą że polityk Samoobrony nie
  • Odpowiedz
@trevoz:
sąsiad alkoholik z 8 lat temu, powiesił się w lesie (50+)
taki gość, nie żaden żul ale jakiś emeryt jeździł rowerem z koszykiem i zbierał puszki i butelki - powiesił się w tym roku - powiesił się w lesie (około 50)
sąsiad - nie znam szczegółów, stało się to we wrześniu tego roku - powiesił się w pokoju(40+)

znam osobę która wyłowiła topielca z Wisły - był przywiązany liną więc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trevoz: owszem, siebie. No ale też tak nie do końca popełnił, bo jednak pan lekarz mnie wrócił ze śmierci klinicznej, no ale się starałem xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trevoz: u mnie na wsi w okolicy jest taki dom w którym od trzech pokoleń mężczyźni popełniali samobójstwo w wieku 55 lat, ostatni gościu chyba 3 lata temu to zrobił, teraz wiem że gościu ma jednego syna po 30stce a jednego około 30stki, mam nadzieję że oni to przerwą
  • Odpowiedz