Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki!
Z racji tego, że za około miesiąc "idę na swoje" to potrzebuję wszystkiego do domu. Mam tylko żelazko i suszarkę do włosów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli macie do polecenia w szczególności:
-garnki, sztućce, talerze, miski itp. (takie, żeby nadawały się do zmywarki)
-odkurzacze, mopy itp.
-kołdry, poduszki, pościele, prześcieradła (łóżko 140x200 czyli pościel 160x200 czy się mylę?)
-wszelkie inne rzeczy niezbędne do domu, o których nie wspomniałem.

Wszystko to raczej w wersji dość budżetowej, nie jakieś cuda, garnki po 500zł itp. Bardziej taki standard #ikea ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kuchnia #gotowanie #sypialnia #garnki #urzadzajzwykopem #kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
@panpikuss pościel i prześcieradła z Lidla, ręczniki z home&you (chyba teraz nawet jakieś promki są), kołdry i poduszki w Jysk. A kuchenne pierdoły zamawiam głównie z Ikea i Homla, drobne rzeczy typu kubki, miski mam z Pepco i jakościowo są ok
  • Odpowiedz
@panpikuss: garnki itp polecam po prostu przez allegro, ale jesli wolisz stacjonarnie to Duka, ale warto podpytac czy będą mieli promocję jakąś. Kołdry to jysk, tam sa drogie i yanoe rzaczy ogolnie, warto poobczajac. Oprocz tego polecam po prostu pepco, ja mam mnóstwo kocy, kubkow itp itd, pranie, zmywanie bez problemu
  • Odpowiedz
@murarz13: podejrzewam, że na tym się skończy, ale np. już wyżej @Wredna_pomarancza: zasugerowała, że talerze nie za bardzo. Zresztą taką opinię też już słyszałem od różowych w pracy.


@panpikuss: nawet jak się rysują to co z tego, póki nie pękają jest git.
Pościel i prześcieradła to zależy z czego chcesz kupić, ja mam z Ikei i jest spoko, najlepiej iść podotykać materiały.
  • Odpowiedz