Wpis z mikrobloga

cześć Aquatechowe świry. mocno wkręciłem się w tę dramę i taka ciekawostka: wczoraj poszła korekta prezesa odnośnie ostatniego sypania. pewnie mało kto się wczytywał, ale poza deklarowanym wcześniej zbyciem pojawiło się tam również nabycie odpowiednio 2300 i 680 akcji. a więc sympatyczny Pan Wojtek oficjalnie przyznał się już, że w trakcie 100% legalnego sypania próbował też manipulować kursem co już takie do końca legalne nie jest
#gielda #aqt
  • 16
@widmo82: a Twoim zdaniem wielki patent na pirolizę, nad którą głowią się tabuny naukowców nie jest scamem? i potem jego umowa na rzekome wdrożenie w krajach zatoki perskiej gdzie diesel jest tańszy niż woda? przeczytaj sobie ten patent jak chłopaki z Łomży zrobili perpetuum-mobile z niczego
Kupił pare tys akcji bo mu się opłaciło podbić kurs i znów sypać towar. Prędzej czy później poleci na groszówki. Technologie i sieć sprzedaży do innej spółki wyodrębnili najprawdopodobniej albo w ogóle olali temat i jest autopilot. została sama makulatura. Nie tykać syfu lepiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@affairz: ja się tak nie zagłębiam w temat jak inni dlatego pytam bo zaciekawiło mnie Twoje spostrzeżenie a raczej poważne oskarżenie walka.
@widmo82: 9 baniek dotacji rok temu chcieli na to brać:

Emitent złożył wniosek o dofinansowanie prac badawczo-rozwojowych nad technologią produkcji wysokojakościowych frakcji węglowodorowych pochodzących z odpadowych tworzyw sztucznych.

Wartość wniosku to 9.703.762 złotych netto (słownie: dziewięć milionów siedemset trzy tysiące siedemset sześćdziesiąt dwa złote), a poziom zakładanego dofinansowania wynosi 70%, tj. 6.792.633 złote. Przedmiotem projektu jest budowa centrum badawczo-rozwojowego w zakresie badania i rozwoju technologii recyklingu surowcowego odpadowych tworzyw sztucznych przetwarzanych
Przedmiotem zgłoszenia jest sposób termicznego rozkładu mieszaniny węglowodorów o długości łańcucha od C1 do C56 pochodzących z reaktora rozkładu termicznego, w którym prowadzi się proces pirolizy odpadowych tworzyw sztucznych w temperaturze od 420 do 450 st. C, charakteryzujący się tym, że mieszaninę węglowodorów o długości łańcucha od C1 do C56 w fazie lotnej kieruje się do ogrzewanego, autonomicznego (niezwiązanego z układem frakcjonującym) reboliera/separatora, z którego następuje ewakuacja frakcji węglowodorowej od długości łańcucha
@affairz:

@widmo82: Nie jestem mistrzem AT i price action wiec moze ktos madrzejszy podpowie czemu babinski kupowal akcje w dniach ostatniego dumpu


Tu nie chodzi o AT, a o tzw chłopski rozum. Jeśli arkusz zleceń wiał pustkami (nie wiem czy tak było, ale mogło być dla spółki, z której wcześniej uciekał kto mógł) i byly małe oborty to małe pakiety mogą znacznie wpływać na kurs.
Dodatkowo - zawsze to lepiej
@widmo82: nie znam się na pirolizie i nie mogę znaleźć posta na fb gdzie ktoś mądrzejszy ogarniający temat podsumował, że to co opatentowali jest w zasadzie niemożliwe, żeby taka gównospółeczka miała ogarnęła taką super technologię, bo znacznie większe podmioty nie potrafią sobie z tym poradzić. dodatkowo dostali tylko polski patent a "wdrażają" to zagranicą = strzał w stopę
@affairz Że też znajdą się frajerzy, co tego gniotu bronią. Pewnie wtopili po jaja przed wstrzymaniem obrotu w sierpniu i teraz są czuli jak kobieca łechtaczka na każdą negatywną informację o tej spółce