Wpis z mikrobloga

Co to za #!$%@? moda na chodzenie do sklepu bez maseczki i nagrywanie ochroniarzy i kasjerek, którzy #!$%@? mają do gadania? Rozumiem iść strajkować pod sejm, ale użerać się z panem januszem z ochrony i grażynką na kasie i myśleć, że się jest bohaterem w walce o wolność i potem jeszcze wrzucać to do neta to trzeba być #!$%@? debilem.

#koronawirus #bekazpolakow
  • 69
@finchharold

Zgadzam się, ze atakowanie pracowników sklepu to ogromne prostactwo bo to nie oni wymyślają te zasady. Mam tylko jedno pytanie po #!$%@? w ogóle nosić te maski w sklepach? Nie potrafię tego pojąć umysłem. Ludzie maja kontakt ze sobą za pośrednictwem swoich dzieci które chodza do szkół bez masek, w pracy nie nosi się masek i uwaga w klubach i barach tez nie nosi się masek. W sklepach ludzie się bardziej
Co to za #!$%@? moda na chodzenie do sklepu bez maseczki i nagrywanie ochroniarzy i kasjerek, którzy #!$%@? mają do gadania? Rozumiem iść strajkować pod sejm, ale użerać się z panem januszem z ochrony i grażynką na kasie i myśleć, że się jest bohaterem w walce o wolność i potem jeszcze wrzucać to do neta to trzeba być #!$%@? debilem.


@nieocenzurowany88: Coz, jakie spoleczenstwo, taki rzad. Silni wobec slabych, slabi wobec
@J-Roc te maseczki mają po prostu ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa i np prawidłowo noszone przez wszystkich ograniczy go o 30% przez duszących się po 5 minutach wynik spadnie o 5 % przez tych co wogole nie noszą o kolejne 10%. A prawda jest taka że póki się ludzie sami nie ogarną i nie będą pilnować to kto by nie był u władzy to #!$%@? może zrobić bo zawsze coś komuś pasować nie
@nieocenzurowany88: niedaleko mnie jest sklep ogrodniczy. Duży poważny, dobrze Zaopatrzony. Na wejściu gdzieś od 3mcy jest przekreślona maseczka i napis zakaz wchodzenia w maseczce , zdjęcie szumowskiego i jego cytat kiedy mówi że maseczki z niczym nie pomagają. Właściciel z żoną zawsze tam są. Zagadałem go z kumplem ocb, póki co mają na koncie jakieś dwa gówno nakazy i umorzone postępowanie karne( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DunningKruger: mi wczoraj w markecie dziadek grzecznie powiedział "ale nosek też trzeba zakrywać" ( ͡° ͜ʖ ͡°)szedł dalej i każdemu to gadał. Maseczkę do sklepu ubieram, mimo że od początku mam w dupie całą tą szopkę, ale nie mam czasu na wykłócanie się z kasjerką że mnie nie obsłuży bo nie mam maski.