Wpis z mikrobloga

  • 49
Mój dziennik: #hejgrubasie
Aktualizacja: 03.10.2020
Waga: 117,37kg (-0,51kg)

Start: 22.05.2020
Waga: 136kg
Minus: -18,63kg

W tym tygodniu trochę się uspokoiła ta waga i dobrze, najbardziej cieszy fakt że zbliżam się do kolejnej dyszki mniej, 20kg przy przyroście mięśni to chyba dobrze? Ogólnie naprawdę polecam wszystkim, życie grubasa to słabe życie i nie mówię już o samym wyglądzie a o samopoczucie, ja odkąd jestem na redukcji to czuje się jak młody bóg a jest tylko lepiej.

#chudnijzwykopem #odchudzanie #dieta #redukcja
Hejtel - Mój dziennik: #hejgrubasie
Aktualizacja: 03.10.2020
Waga: 117,37kg (-0,51kg)...

źródło: comment_1601705872jLqm37mpdYnfBRdorG3dE5.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@Hingivend dokładnie tak, jak wydupialem to nie zdrowe żarcie w dzień w dzień, słodycze i dużo tłustego to jak jadłem byłem zadowolony ale później cały dzień przymulony, zero energii, nie wiem czy to możliwe ale zabiłem jakby takiego lenia w sobie. A to jest niesamowite bo dużoooo większą aktywność fizyczna robię dziennie więc powinno być tak że czuje się zmęczenie a jest lepiej niż nic nie robiłem xD
  • Odpowiedz
@jurabos:
Utrzymuje deficyt kaloryczny(-300 kalorii), ogólnie trzymam się makro. Do tego chodzę minimum 10k kroków dziennie, trenuje 5/6 razy w tygodniu. pon-śr-pt trening siłowy FBW ( https://www.youtube.com/watch?v=vbv8nUZMV0Q tylko że lekko zmodyfikowany pod siebie), wt-czw(niekiedy w sobotę też) - cardio na rowerku 40-50 minut z utrzymaniem tętna 60-70% swojego maxa..i tyle. W lato praktycznie co weekend w sobotę łamałem dietę, i jadłem całkiem inaczej ale jadłem/piłem alko tak by nie przekroczyć
  • Odpowiedz
@Hejtel: wysoki jesteś? Do jakiej wagi chcesz zejść? Sam od kwietnia straciłem 19,5kg. Tym, że zszedłem z 83kg do 63,4kg przy wzroście 178cm. Nie byłem jakiś gruby ale różnice widzę ogromną, szczególnie w górach - noszenie 25% lżejszego ciała jest dużo wydajniejsze :D
  • Odpowiedz
@FilipKarol: Nie zwiewa Cię na wietrze? xD Nie no ja dalej jestem gruby, mam 180, czyli jeszcze dużo przede mną, docelowo chcę ważyć 85-90kg, albo i więcej pod warunkiem że poziom tkanki tłuszczowej będzie niski a te dodatkowe kg to będą mięśnie. Kilka lat temu, też miałem redukcję i zszedłem do 93 i wydawało mi się że jestem kościotrupem, ale wtedy nie trenowałem siłowo.. więc nie wyobrażam sobie Ciebie przy
  • Odpowiedz
@Hejtel: właśnie też chciałem się pozbyć tkanki tłuszczowej i odsłonić mięśnie brzucha. Tkanki mam 12% obecnie. I prawie cały brzuch widać. Jeszcze 2% i cel będzie osiągnięty :p a czuję się dużo lepiej. Noszę codziennie 20kg mniej ;)
  • Odpowiedz