Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Jak myślicie. Dałem się zrobić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dałem kolesiowi 5 złotych, bo zbiera na bilet i jak sam powiedział jego karta bankomatowa pękła przez co bankomat jej nie przyjmował - kartę miał w ręce i widać było jak pęknięta jest. Tak wzdłuż powyżej linii paska magnetycznego.

Nie wyglądał na menela, chyba poniżej 30 rż. w koszulce z krótkim rękawem, jakby po nocnym melanżu u nas. Kręcił się koło GCH przy ING.

#gliwice #pomoc
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WuDwaKa: kiedyś do Mc Donalda wpadl gość i dość głośno na środku knajpy zaczął prawie krzyczeć ze potrzebuje kasy na bilet bo coś tam, ze może mu ktoś ten bilet nawet kupić jak nie wierzycie
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: karta może być uszkodzona ale zblizeniowo mógł płacić.
Do 100 szekli jak czip nie był uszkodzony a nie był jak z opisu wynika:)

A do wpisania pinu przy zbliżeniowej karty do terminala wkładać nie musi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ergo uszkodzona karta może być sprawna na tyle by zapłacił nią zblizeniowo w kasie a nie bankomaty i wyludzanie od Ciebie pieniędzy
( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Bo wolę mieć kontrolę nad tym ile wydaję.


@WuDwaKa: Ja nie używam telefonów tylko idę i mówię osobiście bo wolę mieć kontrolę nad tym jak mnie słychać.
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: suuuuuuuuckeeeeeeer
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym mam większą kontrolę wydatków przy płaceniu kartą. Wszystko czarno na białym i nie zastanawiam się gdzie ta stówa co wczoraj była w portfelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WuDwaKa mialem taka sytuację 2x w życiu. W obu przypadkach powiedzialem spoko. Pójdziemy, kupie Ci bilet, a ty mi dasz ta gotowke co masz. i wiesz co? Raz koleś odszedł bez słowa, a raz powiedział że jestem p------y. kurtyna
  • Odpowiedz
@wykop_hejter: @NiebieskiWStringach: @WuDwaKa: ej, ale mi całkiem niedawno też pękła karta, a że #alior robił aktualizację apki to mi zresetowało całe ustawienia apki i nie miałem ani możliwości płacić NFC ani blikiem, bo prowadziili jakies prace i kodu do autoryzacji mobilnej tez nie wysylalo. Też mnie w ten sposób dobry ziomeczek poratował, bo sam sie zainteresowal co tak przykladam karte i telefon na zmiane
  • Odpowiedz