Wpis z mikrobloga

ziomeczku, ale wysiądź z tego Renault, bo jeszcze ktoś zobaczy :)


@Loob77: Te Meganki to akurat udane modele, też miałem i polecam

czerwone pole od 4,5k obrotów? Traktorem jeździsz?


@mitatuyo: Dizlem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zpord: Dobrą książkę trzeba było wziąć, jeszcze byś narzekał co tak szybko wróciła. A tak z wykopem, 10 minut na przeskrolowanie i nudy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kurła 2h to ja maluje pokój w mieszkaniu, a więcej metrów jest niż buźka


@zpord: Ale ty dajesz maks 2 warstwy farby (maks 3 z podkładem) u bab to kilka warst które muszę związać, wyschnąć itp. To jest nie tylko malowanie ale szpachlowanie, silikonowanie itp. Pełny remont ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@erixon Ogólnie spoko auto, mam Grandtoura 1.4 Tce Bose edition, silnik mimo 130km na prawdę daje radę, nastukane 200kk i tylko eksploatacyjne rzeczy, ale jakbym miał ją drugi raz kupić to bym znalazł 2.0tce, bardzo sprawny motor
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zpord: mmm, poliftowe dCi są bezproblemowe, przedliftowe 1.5 i 1.9 to dramat były, na szczęście poprawili, też mam meganke 3 ale benzynke wolnossącą 1.6 110km czyli niezniszczalny silniczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zpor Mialem Clio 3 w 1.5DCI co mialo 340 nalotu i zero problemow. Pierwsza powazna awaria co unieruchomila auto to cos ze sprzeglem po 300 tysiacach, wczesniej tylko olej, klocki etc


Teraz mam Megane 4 i tez w 1.5 DCI i tez sobie zajebiscie chwale. Nie jes o demon predkosci ale ekonomiczne

@Pienio69: Spalanie ma kosmicznie niskie, auto dobre do miasta mimo, że diesel, bo ma "mokry" dpf, tzw. FAP więc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zpord: Jak mi się kiedyś nie podobały te zegary... a teraz uważam ze są piekne!

@Mithrindil: No są specyficzne, tu analog, a tu cyfrowo, dla mnie okej, w nocy ładnie sie prezentują :)
@zpord: Ten zolty ma obrotomierzu jednak do mnie nie trafia. Czasem widziałem czerwony ale nie wiem od czego to zależy.

Kiedyś myślałem ze taki cyfrowy prędkościomierz jest słaby, ze standardowy wskazowkowy jest lepszy. Teraz mam i cyfrowy i wskazowkowy i patrzę wyłącznie na cyfrowy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zpord kobieta nie ma prawka? Ja se nie wyobrażam teraz żeby moja żona nie miała prawka

@yorrick: Ma, ale jest na tyle dobrą kobietą, że podwiezienie jej nie stanowiło dużego problemu. Chciała jechać busem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zpord: Ten zolty ma obrotomierzu jednak do mnie nie trafia. Czasem widziałem czerwony ale nie wiem od czego to zależy.


Kiedyś myślałem ze taki cyfrowy prędkościomierz jest słaby, ze standardowy wskazowkowy jest lepszy. Teraz mam i cyfrowy i wskazowkowy i patrzę wyłącznie na cyfrowy

@Mithrindil: Żółty jest, bo to kolor Renault generalnie, zobacz wersje RS typowy kolor to właśnie żółty, dlaczego? Nie wiem.
@zpord: Racja! Teraz ma to sens, nigdy nie pomyślałem ze chcą tam dodać mała identyfikacje marki. Za takie drobiazgi kocham francuskie samochody, Niemcy by tam zrobili czerwony bo zawsze był czerwony :)