Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się wydaje że coraz więcej tych reklam na YouTube ? Gorzej niż na Polsacie


@Sky_Dancer: Tak, na kompie ublock origin i problem znika ale jak coś odpalę na konsoli to łapię się za głowę. Zatoczyliśmy koło, teraz w tv jest lepiej bo nagrasz i omijasz bloki reklamowe a na yt bez ublocka...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
mam vanced i jak sam wchodzę coś obejrzeć to go używam. Ale np. jak wchodzę w jakiś filmik na wykopie (otwarty wykop mobilny) to otwiera się w googlowym YT, mimo że mam ustawione że domyślną apką jest Vanced. Jak całkowicie wyłączę w systemie apkę YT to filmy wcale nie działają bo dostaję błąd jak na screenie. Wiecie może czy da się jakoś wymusić vanced w takiej sytuacji?


@Voyager-1: spróbuj w ustawieniach
@Sky_Dancer: Masakra z tym YT. Na komputerze to adblock i elo, ale apka w telefonie to masakra. Filmik 10 min, a reklam tyle że ciężko zliczyć. Jak wypuścili YT premium to pojechali ostro w temacie. Kiedyś jedna przed włączeniem i może gdzieś w trakcie, a teraz dwie przed, kilka w trakcie i po zakończonym wideo jeszcze jedna żeby nie zacząć oglądać czegoś innego(°°
@Sky_Dancer: Reklamy są upierdliwe tylko podczas korzystania z Chromecasta lub na telefonie, bo dzięki świętej trójcy(AdBlock, AdBlock+ i uBlock) można spokojnie cieszyć się filmikiem oglądając go na PC.
Podejrzewam, że Pi-hole może być rozwiązaniem wszystkich problemów, ale nie chce mi się w to bawić.
YouTube Vanced na Androida i ADBlock na PC ¯_(ツ)_/¯
ale faktycznie jest więcej ostatnio, w sumie cały czas dwie pod rząd mam
ja NIGDY nie kupuje produktow, ktore sa reklamowane agresywnie


@marcus1a: już widzę jak uczysz się na pamięć albo skrzętnie zapisujesz wszystkie reklamowane produkty, żeby czasem któregoś nie kupić xD przestań się oszukiwać
@Drogomir nie widzisz bo mnie nie znasz i nigdy u mnie w domu nie byłeś.

Poza tym twój wpis "wątpiący" jest skrajnie głupi - ukazuje sposób rozumowania ażurowe i plaskoziemcow (czyli wyrażanie wątpliwości i przekonań o czymś, o czym po prostu się nie ma pojęcia)

Taki twój obraz ¯_(ツ)_/¯