Wpis z mikrobloga

@nom_om: To przylazło do nas z zachodu w średniowieczu i nałożyło się na pierwotne obyczaje. Tylko zachód zdążył się od tego czasu zmienić, a my ciągle w tym tkwimy. Problem jest taki że feminizm który teraz przyłazi z zachodu łączy się z tym kultem.
  • Odpowiedz
@kotzstein: nie no jasne, jest to chore. Ale w tym wieku atencja od rówieśników musi się zgadzać.
Twitter to i tak jest cywilizowane miejsce. Ostatnio mam możliwość obserwowania tiktoków i to jest dramat dopiero.
  • Odpowiedz
  • 3
@Faraluch: lol to ona to wrzuca do neta a OP tylko przekleja


@THredrock Tyle, że wrzuca na zamknięta grupę. Jeśli ktoś coś wrzuca na daną zamknięta grupę toż jednak imho nie jest fajnie jak ktoś tu puszcza w otwarty internet.
  • Odpowiedz
  • 2
@Variv: to troche zmienia sprawe, ale czy na tej zamknietej grupie nie ma jakoś kilka tysięcy osób?


@THredrock Nie wiem. Generalnie uważam, że jak coś jest na zamkniętej grupie czy forum to nie powinno wypływać na otwarty internet. Bo po to jest to grupa zamknięta aby nie była otwarta.
  • Odpowiedz
@Variv: Jednak jeśli jest tam pare tys osóbto kilka z nich może przekopiować post swoim znajomym, ci innym znajomym, ktoś wrzuci na publiczne forum typu wykop. Trzeba się z tym liczyć.
  • Odpowiedz
  • 1
@Variv: Jednak jeśli jest tam pare tys osóbto kilka z nich może przekopiować post swoim znajomym, ci innym znajomym, ktoś wrzuci na publiczne forum typu wykop. Trzeba się z tym liczyć.


@THredrock No ok. Ja tylko mówię, że takie działanie etycznie imho nie jest ok.
  • Odpowiedz
@Gamling: Oswojenie się ze swoimi fetyszami i wcielanie ich w życie zajmuje trochę czasu, sama przez to przechodziłam. Wśród młodszych osób na pewno takie rzeczy nie przechodzą na pierwszej leżącej randce, ale uwierz, wystarczy że znajdzie odpowiedniego, zaufanego chłopaka i wszystko ruszy jak F1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz