Wpis z mikrobloga

była policja oględziny wszystkie porobili robili zdjęcia i nie ma takiego czegoś, o fanta, (pokazuje obiad) bigosik schabowy, będzie nowe okno niedługo ja kupię wszystko będą kamery i kto się będzie zbliżał będzie alarm wył syrena kogut jak w wojsku, wy tylko chcecie niszczyć ale wam to się nie uda, policjantka robiła zdjęcia okna i oczy, byli zdziwieni że takie coś, ja powiedziałem że nie wiam kto to, to było o 21:15 ciemno było, (pokazuje buraczki) to jest dobre dla krwi, policjantka powiedziała panie Wojciechu winogrona pozbiera i wino a ja mówię że na terapię chodzę i alkoholu nie mogę używać, jak wyjdzie Krzysztof ze szpitala będzie zadowolony że się stało jak się stało, (opowiada o Zodiaku), dobry bigos 80zł ja dobrze zarabiam raz na jakiś czas można sobie zrobić tak a nie inaczej, (pokazuje fantę) to się pije a wy pijecie mocz z butelki albo bimber biały farbowany cytryną, odwalcie się ode mnie, policja powiedziała że niektórzy są znienawidzeni być osobą popularną dobrze zarabiać, wypisywaliście na policję jakie wcześniej były filmy a to była fikcja a teraz jest inaczej, niedługo zmieni się te życie na lepsze a nie na gorsze, kto to zrobił będzie żałował, odpie#dolcie się ode mnie, na razie
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_1601559669ylce0SezlsD2oybpKjOVJp.jpg
  • 2