Wpis z mikrobloga

łądnie się mój menel urządził, uszczelnił banerami wyborczymi i reklamowymi, w środku suchutko, dobytek trzymany w skrzynkach #!$%@? z żabki, w namiocie do tego steropian zamiast dywanu, żyć nie umierać, nawet w listopadzie tam siedział, zobaczymy ile w tym sezonie wytrzyma, jak mu się popruje to mu zeszyje #sztukaprzetrwania #menel #survival
Pobierz KingaM - łądnie się mój menel urządził, uszczelnił banerami wyborczymi i reklamowymi,...
źródło: comment_1601539084RX4ITyddROKzyZVdqbMiGC.jpg
  • 50
@KingaM: Gdybym był bezdomny poszukałbym opuszczonego domu, magazynu, garażu lub porzucone auto. Ubrania całkiem dobre można znaleźć na śmietniku lub obok kontenerów PCK. Łatwo też znaleźć materac. Nie jest trudno się urządzić aby jakoś przetrwać taki survival. Trzeba mieć jednak trochę motywacji i nadziei a tacy ludzie są często w depresji, pogodzeni ze swoim losem i tak wegetują. Oczywiście alko nie pomaga stanąć na nogi a tylko pogłębia problem.
Jak ktoś
A wziąłbyś śmierdzącego menela na stopa? No właśnie. Pozostaje tylko wbić się pod ciężarówkę jak w 300 mil do nieba.

@Tygryskrzywyzgryz: na pakę pickupa czasem biorą i bezdomnych. Jeszcze pozostaje opcja wagonów towarowych.

Ubrania całkiem dobre można znaleźć na śmietniku lub obok kontenerów PCK.

@bylejaki: ubrań mają tyle w fundacjach, że sobie przebierasz jakie chcesz marki i kolory, kaszmir, wełna merino też bywają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@bylejaki: raz na wypadzie na miasto zaczepił mnie i kumpla bezdomny udający się na spoczynek, ale powiem szczerze że byś nie odróżnił go od normalnego stare ego typa. Mówił że mu się nie powiodło żona mu zabrała hajs a mu tu dobrze czuje się wolny, idzie się myć, ubranie świeże i obiady dostaje od sióstr, mówi że jak się chce to się będzie eleganckim nawet bezdomnym i gardzi piciem chyba że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@bylejaki: no spoko, tylko Ty piszesz z perspektywy zaradnego życiowo człowieka. Jakby menel był zaradny życiowo, to by nie był menelem. Poza tym jeśli chodzi o szukanie miejscówki w opuszczonych budynkach to istnieje duże ryzyko że dostanie #!$%@? albo go zabiją, a kto się menelem przejmie? Nikt.
@Mave:Różnie w życiu bywa, czasem na ulicy lądują ludzie którzy przez wiele lat pracowali, mieli rodzinę i mieszkanie. Tutaj ważne jest jak sobie z taką bezdomnością poradzić. Na pewno nie jest łatwo ale znam osoby które trafiły na bruk i faktycznie dość dobrze sobie radzili.

A #!$%@? można chyba łatwiej dostać jak się śpi na ławce lub w ciemnej uliczce niż jakimś trudno dostępnym miejscu. Taki menel mógłby nawet ogarnąć sobie
no i mode usuneli mi komentarz, tylko dlatego, ze mial duzo plusow.
2 posty pod moim oryginalnym kolega zaczal od identycznego wyrazu, cytuje:

#!$%@?

i jego komentarz dalej wisi
co tu sie #!$%@??