Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki. Nie wiem jak powiedzieć to dziewczynie, ale uważam, że nasz #seks nie wygląda najlepiej i nie jestem z niego zadowolony. Kiedyś robiliśmy to codziennie po kilka razy, dzisiaj już może maksymalnie 2 razy w tygodniu, prawie zawsze to ja muszę inicjować stosunek i strasznie mnie to irytuje kiedy mi odmawia. Nie wiem jak mam z nią o tym rozmawiać, nie chce jej sprawić przykrości, bardzo ją kocham i wszystko po za tym jest świetnie, ale aktualnie brak seksu odbija się na naszym związku, bo ja chodzę ciagle #!$%@? i nabuzowany. W jaki sposób mogę jej delikatnie o tym powiedzieć? #zwiazki #logiarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f757231f49ad326e7b1bf53
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ignis84: Wydaje mi się, że to właśnie rozmowa przyniosłaby chwilową poprawę. W dużej mierze zgadzam się z Twoim punktem widzenia, może trochę jestem uprzedzony co do kobiet. Pozdrawiam serdecznie.
  • Odpowiedz
H: Z autopsji radzę zmienić partnerkę. Moja spławia mnie prawie za każdym razem jak coś inicjuje. Teraz mam zamiar ja przetrzymać a jak sama coś zaproponuje to ja będę splawiac może zrozumie. Bo normalna rozmowa kończy się tym że zmęczona jestem i jutro coś porobimy. Najczęściej kolejnego dnia żadnej inicjatywy z jej strony. Niedopasowanie sexualne nie jest fajne.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz