Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki. Nie wiem jak powiedzieć to dziewczynie, ale uważam, że nasz #seks nie wygląda najlepiej i nie jestem z niego zadowolony. Kiedyś robiliśmy to codziennie po kilka razy, dzisiaj już może maksymalnie 2 razy w tygodniu, prawie zawsze to ja muszę inicjować stosunek i strasznie mnie to irytuje kiedy mi odmawia. Nie wiem jak mam z nią o tym rozmawiać, nie chce jej sprawić przykrości, bardzo ją kocham i wszystko po za tym jest świetnie, ale aktualnie brak seksu odbija się na naszym związku, bo ja chodzę ciagle #!$%@? i nabuzowany. W jaki sposób mogę jej delikatnie o tym powiedzieć? #zwiazki #logiarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f757231f49ad326e7b1bf53
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
  • Odpowiedz
Asd: Mam podobnie po 12 latach zwiazku, z tym że jeden tydzień jest lepiej, drugi gorzej. W moim przypadku potrzebna była zmiana mojego zachowania w stosunku do niej w ciągu dnia. Spróbuj coś zmienić, co ja bardziej nakręci na to, nie wiem co Twoja "lubi". Pozdr

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
OP: Chyba panowie się nie zrozumieliśmy albo nie mieliście nigdy zbyt ciekawego życia seksualnego. Jesteśmy ze sobą 3 lata mamy po 23 lata i jeżeli ja mam w tym wieku uprawiać seks okazyjnie, z mojej inicjatywy bez żadnego większego zainteresowania z jej strony, to jakoś mi się to nie widzi. Mając po 40lat mam dostawać seks jako prezent? Proszę was... Wzajemne zaspokajanie swoich potrzeb w związku jest bardzo ważne, jeszcze z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nie rozmawiaj z nią o tym w ogóle, atrakcja jest albo jej nie ma, nie da się tego wynegocjować, oddal się trochę od niej, nabierz dystansu, jak poczuje, że Cię "traci" to się przestraszy i może znowu zapragnie, jesteś za bardzo dostępny i nie dajesz jej do zrozumienia, że może Cię stracić. Jeśli o Ciebie nie zawalczy to znaczy, że statek już odpłynął. Ona ma chcieć seksu z Tobą, a nie
  • Odpowiedz
albo nie mieliście nigdy zbyt ciekawego życia seksualnego


@AnonimoweMirkoWyznania: Dlaczego od razu atakujesz innych? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Miałam i miewam całkiem udane życie erotyczne, chociaż, to nie spadło na mnie samo z siebie. Po prostu rozmawiam ze swoimi partnerami. Jest Ci głupio z nią o tym gadać, dlatego tutaj o tym piszesz. Rozmowy na temat seksu są takie same jak każde inne. Pytasz się jej czy
  • Odpowiedz
@Hubertosik: Odmowa seksu ma być manipulacją? Seks, to nie jest coś, co się komuś należy. Skąd masz taki pogląd na temat seksu? Nie możemy seksu postrzegać w kategoriach rzeczy. Taki temat nie podlega negocjacjom.
Jeśli życie erotyczne nie zadowala którąś ze stron, należy o tym pogadać. Tak wygląda budowanie zdrowej relacji.
  • Odpowiedz
@ignis84: seks się nie należy, ale jeżeli go nie ma, to nie ma też związku. Jesli nie ma seksu (nie do końca tak jest w tym przypadku) to nie ma pożądania i atrakcyjności, a tego nie da się wytworzyć rozmową. Chodzi o to, żeby naprawić przyczynę (brak atrakcji), a nie skutek (za mało seksu).
  • Odpowiedz
@Hubertosik: To nie jest takie proste. Gdyby tak było, to ludzie nie chodziliby do seksuologa. Rozmowy są od tego żeby ustalić przyczynę jakiegoś stanu rzeczy i zastanowić się, czy można coś z tym zrobić.
  • Odpowiedz
@ignis84: W pewien sposób prawda, ale mimo wszystko, wydaje mi się, że rozmowa, czy terapia w tym przypadku nie okaże się tak skuteczna, jak drobne wycofanie zaangażowania. Wszyscy stosujemy mniejsze/większe manipulacje.
  • Odpowiedz
@Hubertosik: Nawet jeśli taka manipulacja by odniosła sukces, to tylko chwilowy. Poza tym, źle bym się czuła sama ze sobą gdybym musiała uciekać do manipulacji. Wiadomo każdy jest inny. Miłego dnia! :)
  • Odpowiedz